دستگیری زنی که عامل بیهوشی و سرقت اموال مردان تهرانی بود | بالاخره گیر افتاد

زن عامل بیهوشی و سرقت اموال مردان تهرانی توسط سازمان اطلاعات پلیس تهران بازداشت شد.

دستگیری زنی که عامل بیهوشی و سرقت اموال مردان تهرانی بود | بالاخره گیر افتاد
صفحه اقتصاد -

رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری متهمی خبر داد که با آب یا آبمیوه مسموم یا اسپری بیهوش کننده مردان را بیهوش و خودرو و اموال آنها را سرقت می‌کرد.

رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران سرهنگ سعید راستی امروز سه شنبه ۲۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از دستگیری خانم عامل بیهوشی و سرقت اموال مردان تهرانی توسط سازمان اطلاعات پلیس تهران خبر داد.

وی گفت: در پی وصول شکایاتی عدیده از چندین مرد میانسال شهر تهران با موضوع بیهوشی ۳۰تا ۴۸ ساعته پس از حضور خانمی حدودا ۳۰ ساله درمسیر تردد آنها پیگیری و اقدامات اطلاعاتی به منظور شناسایی سوژه در دستور کار کارشناسان مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه و رصد دوربین‌های شهری حاکی از حضور خانمی بود که در معابر عمومی شهر تهرا به ویژه مرکز شهر با نزدیک شدن به خودروهای غالباً لوکس سوژه‌های مورد نظر را شناسایی کرده و درخواست ورود به خودرو را می‌کرد و پس از سوار شدن از شگردهای مختلفی از جمله قرص‌های مختلف محلول در آب یا آبمیوه یا استفاده از اسپری‌های بیهوش کننده اقدام به بیهوش کردن سوژه مورد نظر کرده و سپس خودرو و تمام اسناد، اوراق، تلفن همراه و وجه نقد و اوراق بانکی قربانیان را تصاحب می‌کرد.

این زن که عامل بیهوشی و سرقت اموال مردان تهرانی بود دستگیر شد

سرهنگ راستی با بیان اینکه این فرد دارای سابقه دستگیری قبلی در سنوات گذشته است تصریح کرد: خرید از فروشگاه‌های مختلف با استفاده از فروش اموال قربانیان از جمله اقدامات این متهم است.

وی با اعلام اینکه نامبرده در مشارکت با همسرش اقدام به طراحی این اقدام فریبنده می‌کرد خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰ نفر از شکات بیهوش شده شناسایی و تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر شکات ادامه دارد.

وی از شهروندان درخواست کرد چنانچه شکایتی از این فرد دارند می‌توانند به مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ در خیابان خالد اسلانبولی، جنب پارک ساعی مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان