مدارس لرستان فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس لرستان سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس لرستان فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ و تعطیلی مدارس لرستان سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس لرستان فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس لرستان سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس لرستان سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس لرستان فردا اعلام نشده است. 

مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: علاوه بر پوشش ابر و وزش باد طی امروز و فردا بارش باران و برف برای نقاط مختلف استان قابل انتظار است.

به نقل از روابط عمومی هواشناسی لرستان بهروز مرادپور روز دوشنبه بیان کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه و مدل های هواشناسی، طی امروز با توجه به حاکمیت شرایط ناپایدار بر جو استان و با توجه به هشدار صادره برای اغلب نقاط استان علاوه بر افزایش پوشش ابر و گاهی وزش باد قابل ملاحظه تا نسبتا شدید، در برخی ساعات وقوع بارش هایی به صورت پراکنده و گاهی رگباری و همراه با رعدوبرق پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه بارش ها در نواحی سردسیر، کوهستانی و ارتفاعات به صورت رگبار برف است اظهار داشت: این شرایط ناپایدار تا عصر فردا ادامه خواهد داشت و بروز مخاطراتی همچون اختلال در تردد، لغزندگی سطح جاده ها، احتمال ایجاد رواناب، کولاک برف در محورهای مواصلاتی و مه آلودگی انتظار می رود.

وی با بیان اینکه طی روزهای چهارشنبه تا جمعه جو استان نسبتا پایدار می باشد و پوشش ابر و وزش باد پدیده های غالب است ادامه داد: امشب دماهای کمینه افزایش می یابند و قدری از شدت سرمای شبانه کاسته می شود اما کماکان مدیریت بهینه مصرف حامل های انرژی توصیه می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • شوکت

  با سلام لطفا فردا رو تعطیل کنید خیلی سرده و بچه های دانش آموز مریض می شوند .
  از ستاد بحران خواهشمندیم فردا سه شنبه ۱۷ بهمن رو تعطیل اعلام کنن .تا بچه هامون نه سرما بخورن و نه غیبت غیر موجه داشته باشن ..

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان