مدارس زنجان فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس زنجان سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس زنجان فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ و تعطیلی مدارس زنجان سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس زنجان فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس زنجان سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس زنجان سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس زنجان فردا اعلام نشده است. 

کارشناس مسوول پیش‌بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: هم اینک بارش برف و کولاک گردنه‌ها و مسیرهای کوهستانی استان را فرا گرفته است.

حسین سلطانی با اشاره به صدور هشدار سطح زرد هواشناسی در زنجان، افزود: هموطنان طی امروز و فردا از تردد در جاده های کوهستانی و ارتفاعات استان خودداری کنند.

وی یادآور شد:‌ هم اکنون آسمان اغلب مناطق استان ابری تا قسمتی ابری است که به تدریج با وزش باد و بارش های پراکنده برف و باران در بیشتر مناطق همراه خواهد شد.

سلطانی اظهار داشت: بر اساس شرایط جوی پیش بینی شده هم استانی ها از تردد و توقف در کنار ساختمان های نیمه کاره و تاسیسات مرتفع اجتناب کنند.

وی با بیان اینکه روزهای پایانی هفته جاری وضعیت جوی پایداری در استان حاکم خواهد بود، ادامه داد: دمای هوا تا روز سه شنبه افزایش خواهد یافت و روز چهارشنبه مجددا با کاهش محسوس دما هوای سردی در منطقه مستقر می شود.

سلطانی خاطرنشان کرد:‌ هم اکنون دمای هوای شهر زنجان یک درجه سانتیگراد بوده که این میزان نسبت به روز گذشته در همین ساعت هفت درجه افزایش یافته است.

این کارشناس با اشاره به میزان نوسان دمای شهرهای استان، گفت: طی شبانه روز گذشته کمینه و بیشینه دمای زنجان پنج و سه درجه، ابهر صفر و چهار درجه، خرمدره منفی یک و چهار درجه، آببر ۶ و ۱۳ درجه، قیدار و سلطانیه منفی ۲ و ۲ درجه و ماهنشان ۲ و هفت درجه سانتیگراد گزارش شده است.

استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که کارشناسان حرفه‌ای در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و در چهار ایستگاه دیگر طی ۱۲ ساعت مستقر هستند.

داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان