بیمه و تامین اجتماعی

دومین كارگاه‌ پسارویداد همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه برگزار شد

دومین کارگاه‌ پسارویداد بیست‌و‌نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه بعد از ظهر امروز دوشنبه 14 آذرماه 1401 از ساعت 13:30 تا 17:00به صورت حضوری در محل پژوهشکده بیمه برگزار شد.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در دومین کارگاه‌ پسارویداد همایش بیمه و توسعه که به موضوع «آیا باید برای تکافل مقررات مجزا تنظیم نمود؟» اختصاص یافته بود، «بررسی جمعیت‌شناسی جهان از منظر تنظیم مقررات تکافل»، «اثر تنظیم مقررات»، «چه مواردی مشمول تنظیم مقررات می‌شوند: ارزش‌ها یا عملیات؟»، «عواملی که باید لحاظ کرد»، «موافقین و مخالفین تنظیم مقررات مجزا» و «نتیجه‌گیری» توسط دکتر محمد رفیق‌خان مشاور شرکت آلیانز شعبه مالزی، مشاور سابق شرکت اتکایی پاسیفیک لایف و مدیرعامل سابق شرکت مونیخ‌ری شعبه مالزی، به زبان انگلیسی تدریس شد.
مدرس این کارگاه ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده از سوی حضار در جلسه، تجربیات خود از بیش از دو دهه فعالیت در صنعت بیمه و تکافل کشور مالزی را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داد.
لازم به ذکر است سومین کارگاه‌ پسارویداد همایش نیز با عنوان «سازوکار تکافل و تامین مالی جمعی در صنعت بیمه» فردا سه‌شنبه 15  آذر ماه 1401 از ساعت 8:00 تا 11:30 به زبان انگلیسی و با ترجمه همزمان به صورت حضوری در سالن شهید مطهری واقع در طبقه اول پژوهشکده بیمه برگزار می‌گردد.
مدرس سومین کارگاه‌ پسارویداد، دکتر فوزیه مبارک دارای درجه دکترای امور مالی از موسسه علم و فناوری ذوالفقار علی بوتو اسلام‌آباد است که «مقدمه»، «سازوکار تکافل»، «الگوی تکافل»، «تامین مالی جمعی: الگوی شبکه همتا به همتا» و «الگوی تکافل و تامین مالی جمعی» را به مدت 3.5 ساعت در حضور علاقه‌مندان ارائه خواهد کرد.
کلیه کارگاه‌های پسارویداد همایش به صورت حضوری در سالن شهید مطهری واقع در طبقه اول پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد. ثبت‌نام در این کارگاه‌ها برای عموم آزاد و رایگان و از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی https://trn.irc.ac.ir/ امکان‌پذیر می‌باشد. فایل ضبط شده کارگاه‌های پسارویداد به زودی در بخش سخنرانی‌های علمی وب‌سایت پژوهشکده بیمه به نشانی https://www.irc.ac.ir/fa-IR/Irc/5386/page/ بارگذاری خواهد شد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا