صنعت و معدن

ثبت بیشترین میزان صادرات در شركت پاكسان

شرکت پاکسان در تیر ماه سال جاری عملكرد قابل توجهی داشته و در مقایسه با شش ماه اول سال مالی بیشترین میزان صادرات محصول را به ثبت رسانده است.
به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت پاکسان، روح الله گلشن، معاون بازاریابی و فروش شركت پاكسان، با اعلام این خبر گفت: طی دو ماه اخیر با هدف گذاری و اتخاذ راهبردهای دقیق در حوزه صادرات و عملیاتی نمودن برنامه ریزی ها، گام های موثری برداشته شده است كه نتایج كوتاه مدت آن در تیر ماه مشاهده شد و قطعا این فرایند رو به رشد مداومت خواهد داشت؛ به گونه ای كه تا پایان سال مالی ركوردهای خوبی در این حوزه ثبت خواهد شد.

گلشن ضمن قدردانی از تلاش های همكاران در زنجیره تامین، تولید و فروش اظهار داشت: در تیر ماه سال جاری حدود ۶ هزار تن از انواع محصولات شركت پاكسان به كشورهای مقصد صادر شد كه در مقایسه با ماه های قبل به صورت میانگین بیش از ۵۰% رشد را نشان می دهد.

معاون بازاریابی و فروش پاكسان در پایان با تاكید بر لزوم تداوم فرایندهای رو به جلو در این شركت گفت: مهمترین تعهد مدیران در مجموعه ها، بكار بردن حداكثر كوشش، مهارت و امانتداری در مدیریت شركت است و این امر درحال حاضر با جدیت خاصی در مجموعه پاكسان پیگیری می شود تا ضمن به گردش درآمدن چرخ های تولید این شركت، منافع ذی نفعان و سهامداران محترم نیز صیانت گردد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا