منهای اقتصاد

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
رضا اسدی فرد سرپرست مرکز شرکت‌ ها و موسسات دانش‌ بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های رضا اسدی فرد سرپرست مرکز شرکت‌ ها و موسسات دانش‌ بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خواهیم داشت! با ما همراه باشید. سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در حکمی رضا اسدی فرد ، عضو هیئت علمی پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری را به سمت سرپرستی مرکز شرکت‌ ها و موسسات دانش‌ بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب کرد.

لازم به بیان است پیش از این، محمد صادق خیاطیان یزدی عهده دار مسئولیت مدیرکل مرکز شرکت‌ ها و موسسات دانش‌ بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده است.

در حکم معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری خطاب بهرضا اسدی فرد آورده است:

نظر به توانمندی، تعهد، تجربیات و سوابق ارزنده جنابعالی در حوزه امور فناوری و شرکت‌ های دانش‌ بنیان، شما را به عنوان سرپرست مرکز شرکت‌ ها و موسسات دانش‌ بنیان منصوب می‌ نمایم. پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله به ویژه اجرای موثر و هدفمند قانون حمایت از شرکت‌ ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌ سازی نوآوری‌ ها و اختراعات، مورد انتظار بوده و بهره‌ گیری از ظرفیت‌ های این قانون در تسهیل فعالیت شرکت‌ های دانش‌ بنیان و خلاق مبتنی بر سیاست‌ های کلان علمی و فناوری با رویکرد افزایش سهم و نقش این شرکت‌ ها در اقتصاد کلان کشور مورد تاکید است. از درگاه خداوند سبحان دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی هم راستا با سیاست‌ ها و راهبردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مسالت دارم.

درباره رضا اسدی فرد بد نیست بدانید وی فارغ التحصیل مقطع دکتری در رشته ی مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد.

از جمله سوابق حرفه ای و مدیریتی وی می توان به مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌ های راهبردی – معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (از سال 1393 شمسی تا کنون)، مدیر کارگروه صنعت و بازار ستاد توسعه فناوری نانو (از سال 1398 شمسی تا 1390 شمسی)، مدیر کارگروه توسعه بازار ستاد توسعه فناوری نانو (از سال 1398 شمسی تا کنون) و همچنین دبیر اجرایی هشت دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (از سال 1392 شمسی تا 1399 شمسی) اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا