منهای اقتصاد

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
حمیدرضا صارمی سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های حمیدرضا صارمی سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران خواهیم داشت! با ما همراه باشید. علیرضا زاکانی ، شهردار تهران در حکمی حمیدرضا صارمی ، مدرس معماری و شهرسازی و دانشیار گروه شهرسازی دانشکده هنر و معماری دانشگاه تربیت مدرس تهران را به سمت سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران منصوب کرد.

اما درباره حمیدرضا صارمی بد نیست بدانید وی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته ی برنامه ریزی اجتماعی از علامه طباطبایی (ره) در سال 1373 شمسی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی‌ ارشد مقطع در رشته ی شهرسازی از دانشگاه تربیت مدرس در سال 1388 شمسی و فارغ التحصیل مقطع دکتری در رشته ی شهرسازی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در سال 1392 شمسی می باشد.

از جمله سوابق مدیریتی و حرفه ای وی می توان به شهرداری شهر بروجرد، شهرداری شهر بروجرد، معاونت هماهنگی و برنامه‌ ریزی و قائم‌م قام شهردار منطقه یک تهران، دبیر شورای عالی ترافیک شهرهای کشور، عضو هیات مدیره اتحادیه قطار شهری کشور، نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران و همچنین سرپرست اداره‌ کل حمل و نقل وزارت کشور می باشد.

همچنین وی نویسنده کتاب میدان‌ های شهری ایران؛ فضاهای تعاملی از انتشارات اول و آخر نیز است. از دیگر کتاب‌ های منتشر شده او می‌ توان به پیش‌ درآمدی بر حکمت هنر اسلامی ، حقوق معماری ، روان‌ شناسی محیط در معماری و شهرسازی ، زندگی انسان ایرانی در فضاهای معماری معاصر ، اصول معماری و شهرسازی اسلامی ایرانی با تاکید بر مکتب اصفهان و… اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا