منهای اقتصاد

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
حسین بلندی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های حسین بلندی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محمد علی زلفی گل ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی حسین بلندی ، عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه علم و صنعت را به سمت سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب کرد.

لازم به بیان است پیش از این، محمدحسین امید عهده دار مسئولیت ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده است!

اما در حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خطاب به حسین بلندی اینچنین آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی منصوب می‌ شوید. انتظار می‌ رود با پیروی از راهبردهای اساسی دولت مردمی، برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و استفاده از تمامی امکانات دانشگاه در جهت توسعه مهارت‌ افزایی و کارآفرینی بر اساس راهبردهای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و سند دانشگاه اسلامی گام بردارید. توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌ برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگارمتعال خواستارم.

درباره حسین بلندی بد نیست بدانید وی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه ایالتی نورکفوک ایالات متحده آمریکا در سال ۱۹۸۴ میلادی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا در سال ۱۹۸۶ میلادی و فارغ التحصیل مقطع دکتری در رشته ی مهندسی برق گرایش کنترل از دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا در سال ۱۹۹۰ میلادی می باشد. وی پیش از این نیز رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال ۱۳۸۴ شمسی بوده است!

از جمله دیگر سوابق مدیریتی و حرفه ای وی می توان به معاونت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه آزاد اسلامی، عضویت در هیئت تحریریه فصلنامه علوم و فناوری فضایی، معاون تحقیق و تکنولوژی مرکز تحقیقات عالی الکترونیک وزارت دفاع، قائم مقام معاون اداری و پشتیبانی وزارت فرهنگ و آموزش عالی، عضویت در شورای گسترش آموزش عالی، عضو شورای نظارت و ارزیابی آموزش عالی، دبیر شورای انفورماتیک وزارت فرهنگ و آموزش عالی، عضویت در کارگروه فضایی شورای عالی فضایی و ستاد هوافضا، عضویت در هیات امنای پژوهشکده تحقیقات فضایی سازمان فضایی ایران و… اشاره کرد.

همچنین از جمله افتخارات و موفقیت های وی نیز می توان به نفر برتر امتیاز ماده صنعتی در دانشگاه علم و صنعت ایران از دانشکده مهندسی برق در سال ۱۳۹۹ شمسی، نفر اول امتیاز ماده صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران و امتیاز کل دانشکده در سال سال ۱۳۹۹ شمسی، نفر اول تعاملات صنعتی در دانشکده مهندسی برق و فناور برتر در سال ۱۳۹۷ شمسی از دانشگاه علم و صنعت ایران، پیشکسوت دانشگاهی هوافضای کشور در سال ۱۳۹۷ شمسی، استاد منتخب از منظر آموزشی در دانشگاه علم و صنعت ایران در سال ۱۳۹۵ شمسی و… اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مجید

این کوفت جامع علمی کاربردی، یکی از بدبختیهای بزرگ این مملک بوده و هست.
لعنت بر کسانی که نمی گذارند این آشغال جمع شود. مرکز بدبختی و تولید مدرک دانشگاهی برای بیسوادان است

دکمه بازگشت به بالا