مناطق آزاد

برگزاری بیستمین دوره المپیاد مهارت در منطقه آزاد اروند

بیستمین المپیاد استانی مهارت با حضور شرکت کنندگانی از خرمشهر و اروندکنار روز یکشنبه 13 آذر ماه در رشته الکترونیک با حمایت همه جانبه سازمان منطقه آزاد اروند، برگزار شد.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، مدیر آموزش، توسعه و تعالی کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: در این المپیاد کارآموزان با حضور ۲ نفر داور و یک کارشناس پروژه از استان، در محل مرکز فنی و حرفه ای شهرستان خرمشهر به رقابت پرداختند.ضیاء جعفری هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی استعدادها و نخبگان مهارتی دانست و افزود: با شناسایی این افراد می توان آنها را هدایت و به بازار کار معرفی کرد.

گفتنی است در این مسابقات و در بخش الکترونیک سیدعباس هاشمی از شهرستان خرمشهر با نمره۳ /۷۳توانست مقام اول را کسب و به المپیاد کشوری راه پیدا کند.

شایان ذکر است نفر برتر رشته الکترونیک به همراه برگزیده رشته تهویه و تبرید بعد از گذراندن دوره تکمیلی فرآیند آموزش جهت شرکت در المپیاد مرحله کشوری که در اسفند ماه سال جاری در مرکز تربیت مربی کرج برگزار خواهد شد اعزام می شوند و در نهایت نفر برتر هر رشته برای بیستمین مرحله مسابقات جهانی مهارت که در کشور فرانسه برگزار می گردد، معرفی خواهند شد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا