سرگرمی

فال ابجد فردا

در این مطلب از پایگاه خبری صفحه اقتصاد فال ابجد فردا برای دوستداران و طرفداران فال و طالع بینی قرار داده ایم. ما را در این پست همراهی کنید. فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. در این پست علاوه بر فال ابجد، فال چوب هم گذاشته ایم. با ما همراه باشید.

فال با حروف ابجد فردا

🔹فروردین 🔹

ب آ ب

 نيتت بر آورده می‌شود و به آرامش و سلامت و سعادت می‌رسی اگر بيمار هستی بهبود پيدا می‌کنی . اگر قصد معامله و خريد و فروش داری ازآن سود خواهی برد اگر قصد سفر تجاری داری سود بخش خواهد بود خلاصه اينكه هر قصد و نيتی كه داری به آن عمل كن چون طالعت سعد است و همه چيز بر وفق مراد تو خواهد بود.

🔹 اردیبهشت 🔹

د ب آ

طالعت روشن است. تشويش را از خودت دور كن. كارها بر وفق مراد تو خواهد شد اگر چيزی را از خدا طلب كردی به آن می‌رسی. اگر قصد سفر و يا انجام معامله ای داری ، آن را انجام بده برايت سودبخش است.

🔹 خرداد 🔹

ب ب ب

نيت خوبی كرده ای طالعت با تو يار است و به توفيق و نشاط می‌رسی . شكر خدا را در همه وقت به جا بياور. اگر قصد ازدواج و يا معامله ای داری و يا قصد شراكت و سرمايه گذاری داری بخت با تو يار است ، به شرط آنکه خود نيز همت كنی. اگر با كسی در گير هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می يابد.

🔸 تیر 🔸

آ د آ

نيت خوبی كرده ای طالعت روشن است. غم و تيرگی از تو دور شده است و سعادت به تو روی آورده است از آسيب بدخواهان در امان هستی . اگر چيزی را از دست بدهی، از آن فايده ای نصيب می‌شود. ازدوست همكار يا همسر خود راحتی ميبينی. اگر فكر معامله هستی انجام بده نفع میبری. مدتی است نگران هستی و تشويشی به دل داری. اگر مسافري داری به سلامت باز ميگردد. اگر قصد انجام كاری را داری ، شرايط با تو موافق است و به مقصود ميرسی انشاءالله.

🔸 مرداد 🔸

ب د د

 بهتر است از اين خواسته و نيتی كه داری منصرف شوی تا آسيبی متوجه تو نشود فعلا بهتر است دست به كاری نزنی چون در موقعيت خوبی نيستی به زودی اين موقعيت نيز تغيير خواهد كرد. تو هم دوست و هم دشمن زياد خواهی داشت . بايد مراقب آنها باشی تا در كارت فتنه نكنند. اگر كسی تو را نصيحتی كرد آن را بپذير.

🔸 شهریور 🔸

د د ج

قصد و نيتت خوبست به زودی كارهايت سر و سامان ميگيرد تا چهل روز ديگر چنان گشايشی در كارت پيدا ميشود كه انتظارش را نداری . تغييرات مثبتی در زندگيت در پيش داری. خيلي زود از غم و رنج ، رها ميشوی و به نشاط و شادمانی دست پيدا ميكنی البته اراده ی تو هم در اين امر دخيل ميباشد.

فال ابجد و فال چوب

 🔹مهر 🔹

آ آ ج

از خصومت دست بردار اگر قصد انجام كاری ناثواب داری ، يا فكری بد در سر داری از آن دست بردار . از كسی كه چشمانی كبود و رنگی سرخ دارد دوری كن . كسس از تو رنجور شده بايد از او دلجويي كنی . اگر خواسته و آرزويی داری تا ده روز آينده به آن ميرسی . صدمه‌ای متوجه توست . صدقه بده انشاءالله رفع خواهد شد. از فكر بد ، پول و در آمد حرام دوری كن . در همه ی كارها به خدا توكل كن.

🔹 آبان 🔹

ب آ ج

حاجت و آرزويی داری كه برآورده می‌شود گشايشی در كارت پيدا می‌شود و ايام خوشی خواهی داشت اگر مشكلی داری به زودی برطرف می‌شود اگر اين مشكل مالی باشد موقعيت مالی خوبی پيدا ميكنی در طالعت فرزند زياد ديده می‌شود . فرزندانی خوب و خوش قدم.

🔹 آذر 🔹

آ ب آ

ايمانت را قوی كن آنچه را كه آرزو و انتظار داری از خداوند طلب كن . به زودی كارهايت سر و سامان می‌گیرد و به مرادت می‌رسی. البته با همت و اراده ی خودت. از آنچه كه می‌ترسی، در امان هستی به خداوند توكل كن.

🔸 دی 🔸

ب د ب

به زودی مشكل يا ناراحتيت بر طرف می‌شود اما نبايد از كسی توقع خير و راحتی داشته باشی چيزی را از دست داده ای كه به زودی به دست می‌آوری اگر با كسی دعوا و مخاصمه ای داری عاقبت به نفع تو تمام می‌شود اگر چنين قصدی را اكنون داريد چند روزی صبر كنيد و سپس به آن اقدام كنيد به زودی گشايش و توفيقی نصيب تو می‌شود و كارت بالا ميگيرد.

🔸 بهمن 🔸

آ د د

طالعت خوب است اما اگر راحت طلب هستی ، از اين نيت كه كرده ای منصرف شو چون پشيمان خواهی شد. آدمی شتابزده و عجول هستی. زنی كوتاه قد و سفيد چهره درصدد حيله و نيرنگ زدن به تو است مراقب باش به دام او گرفتار نشوی . اگر قصد سفر داری تا پانزده روز آن را به تاخير بيانداز تا از سستی و غمی كه تو را به خود مشغول كرده است بيرون بيایی. مدتی است با خودت در گير هستی زندگی شيرين و با ارزش است ، خودت را درياب و به خداوند توكل كن . همه چيز در دست اوست و هر چه او صلاح بداند همان می‌شود.

🔸 اسفند 🔸

ج ب ج

طالع خوبی داری. اين روزها آرزويت برآورده می‌شود خبر خوشی دريافت ميكنی وبه شادی و نشاط ميرسی زنی بلند قد و باريك اندام و گندمگون با تو خصومت ميكند مراقب خودت باش. از پول و در آمد حرام پرهيز كن آينده ی خوبی در پيش داری. با دوستان و آشنايان به نيكی رفتار كن اگر قصد ازدواج يا معامله ای داری به آن عمل كن با موفقيت همراه خواهد بود.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا