بانک و صنعت پرداخت

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
همه چیز درباره جزئیات وام مسکن 300 میلیون تومانی ایثارگران + اقساط وام

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره جزئیات وام مسکن ۳۰۰ میلیون تومانی ایثارگران و خانواده شهدا خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی سقف‌ های جدید تسهیلات مسکن ایثارگران و خانواده شهدا توسط بانک عامل بخش مسکن اعلام شده است! نرخ وام مسکن در مناطق روستایی ۲۰۰ میلیون تومان، نرخ وام مسکن شهرهای کوچک ۲۵۰ میلیون تومان و نرخ وام مسکن مراکز استان ها (و شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر) ۳۰۰ میلیون تومان با نرخ سود ۴ درصد و با بازپرداخت ۲۰ ساله تعیین شد.

توجه داشته باشید تسهیلات تسهیلات جهت خرید و ساخت واحد مسکونی اشاره شده در بالا، بعد از معرفی واجدین شرایط از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران قابل پرداخت است. همچنین امکان تلفیق وام مسکن ایثارگران و خانواده شهدا با وام‌ های مسکن از دیگر محل‌ ها و وام جعاله نیز وجود دارد!

برای دریافت سقف تسهیلات بایستی ۸۰ درصد ارزش کارشناسی ملک که توسط ارزیاب بانک محاسبه شده است و در گزارش ارزیابی درج می‌ شود، تکافوی تسهیلات مسکن را بنماید…

در انتها لازم به بیان است افزایش سقف تسهیلات جهت خرید و ساخت واحد مسکونی برای آن دسته از متقاضیانی که قرارداد آنها در سیستم تسهیلاتی بانک ثبت قطعی شده است، قابل تسری نیست!

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی

با سلام و عرض ادب.فقط کوتاه و خلاصه درباره وام مسکن ایثارگران میخواستم بگم که چقدر کارشناسی شده است اختلاف مبلغ بین شهرو روستاها.دمشان گرم با این اختلاف مبلغ.واقعا کارشناسان خبره ای تو این مملکت داریم و خبر نداشتیم.البته۳۰ الی۴۰ساله ما از این زیر خاکیها داشتیم که کم‌کم دارند رو میشن.

دکمه بازگشت به بالا