فرهنگ و هنر

فاطمه سجادی تجربه گر برنامه زندگی پس از زندگی کیست؟+ فیلم تجربه فاطمه سجادی

صفحه اقتصاد در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه فاطمه سجادی تجربه گر برنامه زندگی پس از زندگی کیست؟+ فیلم تجربه فاطمه سجادی پرداخته شده است.

قسمت نهم برنامه زندگی پس از زندگی جمعه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ با عنوان بی تو مهتاب (بخش دوم) توسط تجربه‌گر خانم فاطمه سجادی اهل افغانستان ساعت ۱۷:۳۰ پخش شد و بازپخش آن ساعت ۲۲:۳۰ و ۱۲:۳۰ روز بعد از شبکه چهار سیما پخش می شود.

قسمت اول تجربه فاطمه سجادی در برنامه زندگی پس از زندگی

قسمت دوم تجربه فاطمه سجادی در برنامه زندگی پس از زندگی

فاطمه سجادی اهل افغانستان کیست؟

فاطمه سجادی اهل افغانستان است او چندین بار تجربه مرگ داشته است که در قسمت ۸ زندگی پس از زندگی پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ حضور پیدا کرد و درباره اتفاقاتی که برایش رخ داده صحبت کرد او میگوید در سال 1373 اتفاقی دلخراش برایش رخ داده و در رودخانه سقوط کرده است و به داخل آب افتاد است و غرق شده است.

او میگوید همه اتفاقاتی که برای جسمم رخ میداد را میدیدم و که آب من را با خود میبرد و در کنار روخانه سه خانم من را دیدند که با جیغ و فریاد سعی کردند که اطرافیان را از غرق شدن من مطلع کنند.

در ایام ماه مبارک رمضان ساخت برنامه‌ای درباره مفهوم مرگ، تجربه مرگ و یا به قولی “زندگی پس از زندگی” بسیار بجا بوده و تلویزیون را از قرار گرفتن بر ریل “ایده‌های تکراری” نجات داده است. برنامه‌ای که با ساده‌ترین لوکیشن و شبکه کم بیننده‌تر نسبت به برخی از برنامه‌ها و شبکه‌ها، این روزها بیننده زیادی هم در تلویزیون دارد و هم بسیاری گفت‌وگوهای قبلی عباس موزون تهیه‌کننده و مجری این برنامه را با مهمانانش در سایت تلوبیون و حتی برخی‌شان را به صورت کوتاه در فضای مجازی دنبال می‌کنند

زندگی پس از زندگی چیست؟

دو سال است که در ماه مبارک رمضان، برنامه‌ای تلویزیونی با عنوان «زندگی پس از زندگی» از رسانه‌ی ملی پخش می‌شود و با مطرح کردن مرگ از دیدگاه کسانی که به عنوان «تجربه‌گر»، به نوعی به مرگ نزدیک شده ولی زنده مانده و برگشته‌اند، توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب نموده و برای بعضی افراد تأثیرگذار باشد. این کمترین، وظیفه خود دانستم نکاتی را درباره این برنامه متذکر شوم، بی آن‌که این گفتار بخواهد به تک تک گفتگوهای هر قسمت از برنامه و ایرادات آن‌ها بپردازد.

عباس موزون را از حدود ۱۵ سال پیش می‌شناسم. البته از نزدیک همکاری یا آشنایی ندارم اما در آن سال‌ها و در قم از او شنیده بودم و یادم هست که همان موقع هم انسان متفاوت و خاصی بود. برخی از منتقدین برنامه ساخته‌شده توسط موزون معتقد هستند که این برنامه باورهای غلط دینی را در ذهن افراد ایجاد می‌کند و صرف جذابیت، قرار نیست هر حرفی به مخاطب زده شود و موافقین برنامه هم از اثرگذاری آن می‌گویند و این را مثبت می‌دانند.

قسمت هفتم برنامه زندگی پس از زندگی با عنوان مهتاب شبی…. توسط تجربه‌گر خانم فاطمه سجادی از ساعت ۱۷:۳۰ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ پخش شد و بازپخش آن ساعت ۲۲:۳۰ و ۱۲:۳۰ روز بعد از شبکه چهار سیما پخش می شود.

آیا روح در عالم برزخ توانایی خلق جسم های متعدد برای خود را دارد؟

روایتی شنیدنی از تغییر مسیر پس از تجربه نزدیک به مرگ  این قسمت : مهتاب شبی…. تجربه‌گر: خانم فاطمه سجادی اهل افغانستان

توضیحات عباس موزون مجری برنامه زندگی ‍‍پس از زندگی درباره وجود شهود در تجربه خانوم فاطمه سجادی

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیدمصطفی

خب چی شد یه توئیت شما زدید یا کس دیگه و ایشان هم جواب داده جدا از صحت یا غلط بودن سوال یا جواب، مقصود مطرح کننده در این سایت چی بود؟ ضمن اینکه ملاک گفته های تجربه گران هست و اصل بر برائت و راست گویی ممکن است هزار نفر تجربه گر مرگ موقت باشند و پانصد نفر دقیقا یک فرمت شبیه هم تجربه کنند و ۵۰۰ نفر دوم هر کدام تجربه ای متفاوت و مختلف انجام دهند.چون مخاطب مثل شما خود تجربه نکرده چگونه میتواند قضاوت کند؟ جایی که لامکان و لازمان و مختصات متفاوتی از عالم ماده دارد؟ لطفا جواب بدهید

دکمه بازگشت به بالا