فال تاروت فردا پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

با فال تاروت فردا پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ صفحه اقتصاد ببینید سرنوشت چه شگفتانه ای برای شما دارد.

فال تاروت فردا پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

فال تاروت یکی از روش‌های پیش‌بینی آینده است که در قرن ۱۴ میلادی در اروپا شکل گرفت. تاروت به عنوان یکی از هنرهای تخمینی به شمار می‌آید و صحبت‌های شخصی، سوالات زندگی، حل مسائل و حتی پیش‌بینی رویدادها با استفاده از کارت‌های تاروت انجام می‌شود. برخلاف فال به صورت رایج، تعداد کارت‌های تاروت بیشتر از ۷۸ عدد است. این کارت‌ها در دسته‌هایی مانند کارت‌های مارچنده (Major Arcana) و کارت‌های کوچک (Minor Arcana) تقسیم‌بندی می‌شوند. کارت‌های مارچنده یا کارت‌های بزرگ شامل ۲۲ کارت هستند که هرکدام نمایانگر یک ارکان خاص از جمله مرگ، عدالت، شیطان و غیره هستند. همچنین، کارت‌های کوچک شامل ۵۶ کارت هستند که در چهار دسته مختلف بر پایه المان‌های آتش، آب، هوا و خاک تقسیم‌بندی شده‌اند. برای انجام فال تاروت، ابتدا به ازاء هر سوال یک نشانه از کارت‌های کوچک انتخاب می‌شود. هر کارت در فال تاروت نمایانگر یک معنای خاص است و با ترکیب این نشانه‌ها، پیام و پاسخ برای سوال کننده تشکیل می‌شود. علاوه بر تعبیر کارت‌ها، روش‌های دیگری نیز برای تفسیر نتایج فال وجود دارد که شامل تاثیر الگوهای شماره‌شده کارت‌ها، تاثیر جایگاه کارت‌ها و تاثیر فاصله بین آن‌ها می‌شود. فال تاروت یکی از روش‌هایی است که برای شناخت بهتر خود، حل مشکلات و پیش‌بینی آینده، مورد استفاده قرار می‌گیرد. تلاش برای درک کامل این فال، بهترین شیوه برای حصول نتایج دقیق به همراه تاثیرگذاری های مختلف بر روی نتایج است.

فال تاروت فردا برای متولدین فروردین

یک یادگاری ویا هدیه ای ارزشمندی داشتید ویا چیزی رو گم کردیدکه پیدا میکنید ، یک تماس خوشحال کننده دریافت میکنید.یک پیشنهاد کاری مالی دارید، ازبلاتکلیفی در مورد سند یا مجوز در ۵ وعده خارج میشین، انتخاب رشته کاری یاتحصیلی دارید،شخصی بهتون پیشنهاد مالی یااحساسی میده که مواظب باشید.

فال تاروت فردا برای متولدین اردیبهشت

قولی به شما داده شده که بهش عمل میشه، یک معجزه براتون روی میده.بابت انجام کاری دودل هستید با کمک یک خانم جوان آشفتگی شما برطرف میشود،پیشرفت مالی وحل شدن یک اختلاف سرپول،ازشخصی باحروف اسم م،د،ب،الف خبرخوب دارید.

فال تاروت فردا برای متولدین خرداد

آشفتگی یا بهم ریختگی روحی بابت مشکلات مالی، مشغول بودن فکرتون در رابطه با  موضوع  اداری دادگاهی یا حقوقی، درروابط احساسیت  در ۴ وعده از بلاتکلیفی روحی خارج میشین،از عشقتون ناراحتین ولی باهات تماس میگیره،ازسمت شخصی که متولدبهارراه مالی برات بازمیشه.

فال تاروت فردا برای متولدین تیر

با کسی که دوسش داری ملاقات خواهی کرد،ترس و دلواپسی از یک رابطه سرد، بحث و بگو مگو در محیط کاری یا بر سر مال در خانواده، احتیاط کنید در ۶ وعده از م نامی  اعصاب خوردی داری ،مواظب باشیدچیزی گم نکنید.

فال تاروت فردا برای متولدین مرداد

دلتنگی،ناراحتی گذراست.بحث ودلخوری با کسی که دوسش داری.درخواست اداری یا قضایی با مدت زمان طولانی ،ادامه تحصیل یا کار ،نگرانی بابت یک پسر بچه دارین ،رفتن به مناطق جنوبی یا شمالی  کشور  یا جا به جا شدن،توی رابطه دچاریک اشتباه میشید یه شک وتردید پیش میاد،بهبودی اوضاع مالی تا۳وعده.

فال تاروت فردا برای متولدین شهریور

عشق دوطرفه وواقعی برای مجردین در راه است، کمک کردن شخصی به شما در یک راه اداری قانونی  بازشدن راه مالیتون در ۱ زمان نزدیک .قرار یا ملاقات با شخصی که دوسش دارین ،ویزیت پزشکی،دلتنگی دارید وملاقات احساسی باسیاست بیشتری برخوردکنید.

فال تاروت فردا برای متولدین مهر

با کسی قهرید ویا ازاو دلگیرید که باهم آشتی میکنید.امکان تغییر شغلی وبهبود در وضعیت مالیتان دیده میشه ،مدتی هست به یک کار پر سود مالی فکر میکنید ولی باید در این نیت شرایط را در نظر بگیرید،شخصی ازت پنهان کاری داره که برات رومیشه ولی عجولانه تصمیم نگیرید،موفقیت در زمینه کاری یاتحصیلی 

فال تاروت فردا برای متولدین آبان

صبور باشید  در حل مشکلات،دریافت پولی مثل وام یا پرداخت یک بدهی به نفع شماست ، تغییراتی مثبت،بهتون پیشنهاد انجام کاری میشه که ممکنه در آن تجربه  کافی نداشته باشید، مجردین ممکنه یه پیشنهاد ازدواج از طرف عشقشون داشته باشن، شخصی بهتون ابراز علاقه میکنه که سنش بیشترازشماست،تلفن احساسی دارید.

فال تاروت فردا برای متولدین آذر

آدم حسود ودردسر سازی اطرافتونه،ازکسی که دوستش داری دورهستی،یا مدتی دور میشی ولی بازگشت داره ،تو خانواده جشن و دورهمی افتاده ،شخصی باعث بهم ریختگی فکری شما میشه،کسی براتون ضمانتی رومیکنه یابرگه چک بهتون میده،یه قرارداد مالی یا معامله دارید.

فال تاروت فردا برای متولدین دی

بر سردوراهی قرا میگیرید ویا گرفتید،شروع یک روابط عاشقانه دارید.شخصی ازتون حمایت میکنه،اگر به فکر شخصی هستید که از شما دوره یا دوری میکنه بهتره فعلا زمان بدید،تغییراتی درزمینه سندی دارید مراجعه به یک جای اداری یاقانونی برای انجام کاری یادرخواستی.

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن

به زودی شخصی  وارد زندگیتون میشه ونقش مهمی براتون داره وحمایتتون میکنه (روحی ،مالی)، پول کمی فعلا در دستتان قرار دارد، کاری رو میخواید انجام بدید که اگر یکم صبر کنید وبه تاخیرش بندازید بهتره.عشقتون دوست داره ملاقات دارید،درمورد یک پول سند صحبت دارید ولی کمی به تاخیر میوفته.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند

یه اتفاق عالی در حد یک معجزه واستون رخ میده.یه تصمیم جدی میگیرید در مورد یک سفر ، ازکسی که دورید بهتون خبری میرسه،شنیدن خبر ازدواج،دلتنگی دوطرفه،یک بحث کوتاه مدت،درمورد یک مسئله کاری بی گدار به آب نزنید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد