همسر سابق شکیرا به چه علت بازداشت خواهد شد؟

ستاره سابق بارسلونا و همسر سابق شکیرا، از سوی پلیس اسپانیا با اتهاماتی مواجه شده است.

همسر سابق شکیرا به چه علت بازداشت خواهد شد؟
صفحه اقتصاد -

انتقال میزبانی سوپر جام اسپانیا به کشور عربستان تردیدهایی را به وجود آورده و تحقیقاتی را کلید زده و به همین دلیل پلیس اسپانیا دستور بررسی حساب‌های پیکه را صادر کرده است. 

جرارد پیکه بازیکن سابق بارسلونا از طریق شرکتی که تاسیس کرده یکی از افراد دخیل در تغییر محل برگزاری این مسابقات بوده و دلیل اصلی انجام این تحقیقات برای روشن شدن این موضوع است که آیا او هدیه یا رشوه‌ای به لوئیس روبیالس یا دیگر مدیران پرداخت کرده است یا خیر. 

روبیالس روز گذشته پس از بازگشت به اسپانیا از کشور دومینیکن و به محض ورود به خاک این کشور بازداشت شد تا تحقیقات از او به صورت کامل انجام شود، هرچند قاضی پرونده دستور داد که او اجازه دارد با قید وثیقه از بازداشت بیرون بیاید. 

تیم عملیاتی پلیس اسپانیا در سپتامبر سال گذشته خواهان صدور دستور بازرسی حساب‌های پیکه شده بوئد و این دستور در اکتبر 2023 صادر شد تا داده‌های به دست آمده از حساب‌های پیکه به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرند و هر ارتباطی با پرونده این فساد مشخص شود. 

افسرهای پلیس اسپانیا به دنبال این هستند که بدانند آیا چهار میلیون یورو پاداش سالانه پرداختی از سوی شرکتی در عربستان برای واسطه‌گری مذاکرات با فدراسیون فوتبال اسپانیا و تغییر محل برگزاری مسابقات سوپر جام، در نهایت به حساب دیگری هم واریز شده است یا خیر. 

به نظر می‌رسد که پیکه این روزها شرایط چندان خوبی ندارد و خصوصا بازداشت روبیالس نگرانی‌ها از احتمال دخالت او در این پرونده رسوایی و فساد را بیشتر هم کرده است. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان