جایگزین سریال مثل هیچ کس چه سریالی خواهد بود؟

سریال مثل هیچ کس در ماه رمضان از شبکه آی فیلم پخش شده است و حالا رو به اتمام است، در اینجا با سریال جایگزین آن آشنا خواهیم شد.

جایگزین سریال مثل هیچ کس چه سریالی خواهد بود؟
صفحه اقتصاد -

با توجه به پخش قسمت های پایانی سریال مثل هیچ کس در ادامه این مطلب تاریخ پخش قسمت آخر سریال مثل هیچ کس و سریال جایگزین آن را خواهیم خواند. با ما همراه باشید.

قسمت آخر سریال مثل هیچ کس کی پخش می‌شود؟

سریال مثل هیچ کس ۲۶ قسمت دارد که قسمت پایانی آن در روز جمعه ۱۷ فروردین به روی آنتن شبکه آی فیلم خواهد رفت. این سریال در ساعت ۱۸ پخش می شود اگر موفق به دیدن قسمت پایانی سریال مثل هیچ کس در این ساعت نشدید بازپخش آن را می توانید فردای همان روز در ساعات ۲ بامداد و ۱۰ صبح ببینید.

مثل هیچ کس

سریال مثل هیچ کس داستان پسر بزرگ یک خانواده است که او را داداشی خطاب می کنند، او پس از فوت پدر مسئولیت خانواده را برعهده می‌گیرد و با چالش‎‌هایی روبه‌رو می‌شود. با فوت پدر خانواده و با ازدواج کوچکترین برادر و فرزند خانواده، داداشی تصمیم می گیرد به وصیت پدرش اموال را بین خواهر ها و برادر ها و مادرش تقسیم کند که در این میان اتفاقاتی می افتد و…

سریال مادرانه

جایگزین سریال مثل هیچ کس کدام سریال است؟

با اتمام پخش سریال مثل هیچ کس از شبکه آی فیلم سریال جذاب و خانوادگی " مادرانه" جایگزین خواهد شد. سریال مثل هیچ کس در ماه رمضان از شبکه آی فیلم پخش شده است و حالا رو به اتمام است، در اینجا با سریال جایگزین آن آشنا خواهیم شد. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان