زمان پخش دقیق فصل سوم سریال سرزمین مادری از شبکه سه و تلوبیون

سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی مهرماه امسال بعد از ۱۰ سال از محاق توقیف خارج شد و به شکل همزمان از پلتفرم «تلوبیون» و شبکه سه به شکل هفتگی پخش شد.

زمان پخش دقیق فصل سوم سریال سرزمین مادری از شبکه سه و تلوبیون
صفحه اقتصاد -

فصل اول و دوم سریال سرزمین مادری پشت سر هم و بدون وقفه پخش شدند، اما از آنجاییکه فصل دوم در آستانه ماه مبارک رمضان به اتمام رسید، تلویزیون تصمیم گرفت با توجه به شروع سریال‌های مناسبتی رمضان و نوروز، فصل سوم را روانه آنتن نکند و پخش آن را به بعد از پایان ماه مبارک رمضان موکول کند.

زمان پخش فصل سوم سریال سرزمین مادری

فصل سوم سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی بعد از پایان ماه مبارک رمضان پخش خود را از پلتفرم تلوبیون و شبکه سه آغاز می‌کند.

قرار است بعد از پایان این ماه، فصل سوم سرزمین مادری پخش هفتگی خود را در روز‌های پنجشنبه و جمعه را از سر بگیرد. در حال حاضر سریال «هفت سر اژدها» به عنوان سریال مناسبتی شبکه سه در حال پخش است این سریال در ایام نوروز و شب‌های رمضان هرشب روانه آنتن می‌شود، از آنجاییکه پخش سریال ابوالقاسم طالبی بعد از ماه مبارک نیز ادامه خواهد داشت ترتیب پخش آن بعد از این ایام شنبه تا چهارشنبه خواهد شد و پنجشنبه و جمعه در اختیار «سرزمین مادری» قرار خواهد گرفت.

سرزمین مادری

خلاصه داستان فصل سوم سرزمین مادری

در فصل سوم ذاستان سریال «سرزمین مادری» وارد فصل میانسالی شخصیت «رهی» می‌شود. در این فصل آرش مجیدی نقش این کاراکتر را در دوران میانسالی بازی می‌کند. در این فصل علاوه بر مجیدی شاهد حضور تعدادی بازیگر جدید از جمله گلچهره سجادیه، سعید راد، حسین مهری و کوروش سلیمانی خواهیم بود. نیکی کریمی، لیلا زارع، آشا محرابی، شهرام قائدی و حسین محجوب کماکان در فصل سوم نیز حضور خواهند داشت.

سریال سرزمین مادری چند قسمت است؟

سریال سرزمین مادری براساس فیلمنامه‌ای از علیرضا طالب زاده در سه فصل ۲۱ قسمتی، ۱۹ قسمتی و ۲۰ قسمتی آماده پخش شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • امیرخان

  با سلام و تشکر از پخش این فیلم لطفا یا ساعت پخشش رو جوری تنظیم کنید که هم زمان با پخش مسابقات مختلف نشه و یا اینکه در یک شبک دیگه پخش بشه

 • ناشناس

  برای دیدن این فیلم واقعا ما ب سختی افتادیم .کسانی رو میشناسم کلا رهاش کردن.وقتی فوتبال بود همون موقع زیر نویس نمیکردن ک چ ساعتی پخش میشه هر وقت شهادت بود منتظر پخش می نشستیم اخرش می رفتیم میخوابیدیم .قسمتهای کودکیش جذاب تر بود قسمتهای نوجوانیش همش صدای موزیک داشت صدای موزیک بلندتر از صحبتها بود ینی ساعت پخشش مشخص نبود و اطلاع رسانی در حد صفر

 • گیسو ترنس

  ده ساله علافمون کردید این چه مسخره بازیه سر پخش این سریال در اوردید پخشش کنید سر جدتون اه

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان