سرنوشت حامد و فرشته در سریال گناه فرشته چه خواهد شد؟

در هفته‌های پایانی این سریال شاید به جرات می‌توان گفت قسمت چهاردهم گناه فرشته نقطه عطف این سریال از لحاظ درام و پرداخت داستانی است و از این جهت یکی از مهم ترین قسمت‌های این سریال دیدنی به شمار می رود. در ادامه نگاهی داریم به قسمت ۱۴ این سریال.

سرنوشت حامد و فرشته در سریال گناه فرشته چه خواهد شد؟
صفحه اقتصاد -

قسمت چهاردهم سریال گناه فرشته در نخستین هفته از سال ۱۴۰۳ از فیلیمو پخش شد. در هفته‌های پایانی این سریال شاید به جرات می‌توان گفت قسمت چهاردهم گناه فرشته نقطه عطف این سریال از لحاظ درام و پرداخت داستانی است و از این جهت یکی از مهم ترین قسمت‌های این سریال دیدنی به شمار می رود. در ادامه نگاهی داریم به قسمت ۱۴ این سریال.

تقابل فراق و وصال در قسمت چهاردهم گناه فرشته

روزگار تلخ حامد تهرانی بالاخره در قسمت چهاردهم گناه فرشته به روزهای عجیب خودش رسید. او در قمار بزرگی تمام زندگی‌اش را باخت و بعد از جدایی از مهتاب تلاش کرد به خاطر آخرین خواسته فرشته تصمیم گرفت با او ازدواج کند. حامد حتی پیش از ازدواج با فرشته به دفتر نوید عشیری رفت تا با التماس کردن به او شرایط بخشیده شدن فرشته را فراهم کند. اما نوید که منتظر هر موقعیتی برای له کردن حامد است  ازدواج با یک اعدامی که آخرین خواسته‌اش رسیدن به وصال عشقی غیرممکن بود.

حالا فرشته با جاری شدن عقد نکاح میان خودش و حامد به بهترین و زیباترین آرزویش رسید و به وصال مردی رسید که حتی در خواب‌هایش هم تصور نمی‌کرد کنار او بنشیند. فرشته لباسی را به تن کرد که گمان می‌کرد صبح اعدام به تن می‌کند و حالا ازدواج با حامد را یک نشانه از سوی خدایی می‌داند که همه چیز را به وقتش انجام می‌دهد. فرشته اگرچه به وصال حامد رسید اما باید سه روز دیگر اعدام شود و این یعنی فراق و وصال برای حامد تهرانی از زمان مرگ مادرش تبدیل به تقدیری نانوشته شده است.

گناه فرشته

می‌بخشم اما فراموش نمی‌کنم!

مهتاب ۱۵ سال زندگی مشترک با حامد آن مرد مغرور و جذاب را به یک پرونده سرشار از پیچیدگی و سوتفاهم باخت. دردل‌های مهتاب با مشفق نشان داد او بازنده یک اتفاقی بود که خودش هیچ تقصیری در شکل‌گیری‌اش نداشت و قربانی نقشه و شرایطی شد که از پیش طرح‌ریزی شده بود. مهتاب حالا هم عشقش را از دست داده بود و هم اینکه نگران زندگی و آینده دختر و فرزند مشترکش با حامد است. مهتاب همه چیز را می‌بخشد چون نمی‌خواهد زندگی فرزندشان را به پای یک کینه قدیمی قرار دهد. او حالا بیش از هر زمان دیگری درک می‌کند وقتی می‌شود بخشید اما فراموش نکرد چه معنایی دارد.

تصادف سهمگین حامد و یک پایان غافلگیرکننده

در قسمت چهاردهم گناه فرشته حامد بعد از آنکه از ملاقات خصوصی با فرشته به سمت خانه آمد گرفتار یک تصادف سهمگین شد تا ماجراهای سریال گناه فرشته در قسمت‌های پایانی پیچیده‌تر شود. درام گناه فرشته با حذف احتمالی شخصیت اصلی یک اتفاق متفاوت را رقم می‌زند و حالا باید منتظر قسمت‌های آینده باشیم تا سرنوشت اعدام فرشته و تصادف حامد تهرانی را به تماشا بنشینیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان