فاطمه الطافی بازیگر نقش سارا در سریال هفت سر اژدها کیست؟ + عکس های بیرون سریال

فاطمه الطافی بازیگر نقش سارا در سریال هفت سر اژدها می باشد که این روزها بسیار درخشیده است، در اینجا با بازیگر نقش سارا بیشتر آشنا خواهیم شد.

فاطمه الطافی بازیگر نقش سارا در سریال هفت سر اژدها کیست؟ + عکس های بیرون سریال
صفحه اقتصاد -

فاطمه الطافی بعد از بازی در نمایش های لسه در برزخ , خلسه در برزخ ۲ و زیپ سینما را با فیلم سینمایی آبی روشن به کارگردانی بابک لطفی خواجه پاشا تجربه کرده و اکنون در سریال هفت سر اژدها به کارگردانی ابوالقاسم طالبی بازی کرده است.

بازیگر تازه کار تئاتر سینما و تلویزیون که با مجموعه هفت سر اژدها به تلویزیون معرفی شده در این سریال در نقش سارا بازی کرده است.

بیوگرافی فاطمه الطافی

فاطمه الطافی با نام ری را کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرده و در نمایش زیپ بازی کرده و از زندگی شخصی و تولد این بازیگر جوان اطلاعاتی در دست نیست و بعد از تئاتر در تلویزیون بازی کرده است

نمایش های خلسه در برزخ , خلسه در برزخ ۲ , زیپ از کارهای این بازیگر جوان می باشد که آینده ای روشن در انتظار وی می باشد.

فاطمه الطافی

فاطمه الطافی در نمایش خلسه در برزخ ۲

نمایشنامه‌خوانی «خلسه در برزخ ۲» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا ‌علیرحیمی ‌(حمید ‌هیام) می باشد و امید ‌رهبر، اکرم صادقیان، مهدی ‌توکلی ‌نیا، فاطمه الطافی، حدیث صارم پور، نسترن باقرزاده، مائده آتین، مهسا کواشی، عاطفه بردیا، فاطمه ‌فتحی، آدریانا علیرحیمی، سپیده قاسمی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

فاطمه الطافی

سریال «هفت سر اژدها»

«هفت سر اژدها» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و با حضور بازیگران مختلفی در فضای اجتماعی تهیه و تولید شده است.

اسم ابتدایی سریال «طلاق» بود که برخلاف آنچه از عنوان «طلاق» در ذهن متبادر می‌ شود، به مسایل خانوادگی نمی‌پردازد و قصه یک درام اجتماعی و سیاسی است که به مفاسد اقتصادی ورود کرده است. در نهایت عنوان سریال به «هفت سر اژدها» تغییر پیدا کرد.

موضوع سریال «هفت سر اژدها» که این روزها به آنتن نزدیک شده است درباره مفاسد اقتصادی و مسائل بحث برانگیزی است که در قالب یک درام سیاسی تولید شده است.

فاطمه الطافی بازیگر نقش سارا درباره نقشش این طور بیان می‌کند: من نقش یک دختر ایرانی به نام سارا را بازی می‌کنم که مستقل است. قبل از بازی در سریال طلاق تجربه بازی در چند اثر را داشتم اما در سریال طلاق نقش محوری را دارم.

نقش سارا را دور از خودم نمی‌بینم. زیرا سارا نماینده یک دختر ایرانی است. در جامعه امروز متاسفانه برخی حرمت‌ها و حریم‌ها از بین رفته است و چه خوب که این موارد را یادآوری کنیم.

فاطمه الطافی

بازیگر فیلم سینمایی آبی روشن

کارگردان آبی روشن بابک لطفی خواجه پاشا است و تهیه‌کننده هم حسین میری. فیلمنامه این فیلم را امیر ابیلی و داوود گنجوی نوشته‌اند. در ادامه بیوگرافی فاطمه الطافی وی در این فیلم بازی کرده است.

بازیگر اصلی این فیلم مهران احمدی است که مرتضی امینی تبار، بازیگر جوان سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با مهران احمدی همبازی است. مهران غفوریان، سارا حاتمی، روح‌الله زمانی، علی‌اکبر اصانلو و کاظم هژیرآزاد دیگر بازیگران فیلم هستند.

فاطمه الطافی

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: کشف یک فیروزه‌ی کمیاب زندگی یونس که صاحب معدن، معتمد و بزرگ شهر است را وارد مسیر مخاطره‌ آمیزی می‌ کند.

عکس های فاطمه الطافی 

فاطمه الطافی

فاطمه الطافی

فاطمه الطافی

فاطمه الطافی

فاطمه الطافی

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان