مجری جنجالی سال تحویل شبکه نسیم برای شب عید کیست؟ | آی نسیم سحری عید شد

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مجری جنجالی سال تحویل شبکه نسیم برای شب عید کیست؟ پرداخته شده است.

مجری جنجالی سال تحویل شبکه نسیم برای شب عید کیست؟ | آی نسیم سحری عید شد
صفحه اقتصاد -

برنامه سال تحویل شبکه نسیم با عنوان «آی نسیم سحری عید شد» در شامگاه ۲۹ اسفند میزبان ستاره‌های سینما، ورزشکاران نام‌آور، خوانندگان، اهالی موسیقی، هنرمندان پیشکسوت، دوبلورها و چهره‌های برجسته متعددی خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی برنامه، امین طارمی؛ کارگردان برنامه سال تحویل شبکه نسیم درباره این برنامه اظهار کرد: تلاش کردیم بسیاری از بزرگانی که از تلویزیون کوچ کرده‌اند، با برنامه «آی نسیم سحری عید شد» به تلویزیون برگردند و ایرانی بودن و مردمی بودن جشن نوروز، توجه به شعر، موسیقی و آداب و رسوم و توجه به استان‌های سراسر کشور از جمله مواردی بوده که در تولید این برنامه مورد تاکید بوده است.

وی یادآور شد: ۸۰ درصد مهمانان غیرهنرمندمان از خارج از تهران آمده‌اند و تلاش کردیم مردم سراسر کشور، خودشان را در این برنامه ببینند.

این تهیه‌کننده درباره حضور فرزاد حسنی به عنوان مجری و بازگشت او پس از سال‌ها به تلویزیون یادآور شد: فرزاد حسنی سرمایه بزرگی برای تلویزیون است و چندسالی از تلویزیون دور بود اما خوشبختانه به رسانه ملی برگشته است و برنامه‌سازی با او جذاب است و به ما آرامش‌خاطر می‌دهد.

طارمی ادامه داد: تلاش کردیم با توجه به اینکه بازیگران، ورزشکاران، اهالی موسیقی، خوانندگان و پیشکسوتان هنری، درگیر امورات پایان سال بودند در برنامه حضور داشته باشند. برنامه ساعت ۲۰ آغاز می‌شود، تا کمی بعد از سال تحویل روی آنتن خواهیم بود و زمان حدودی برنامه طولانی خواهد بود.

وی گفت: پیش‌تولید و پخش این برنامه کمتر از یک هفته طول کشید و خوشبختانه به رغم فشردگی، توانستیم این برنامه را به اجرا برسانیم. این برنامه ضبطی است و این ساختار مرتبط با شبکه نسیم است و بسیاری از شبکه‌های دنیا نیز تولیدی کار می‌کنند تا برنامه با استانداردهای بیشتری برگزار شود؛ هرچند ما زمان کافی برای اجرا نداشتیم.

افشین حسین‌خانی و امین طارمی تهیه‌کنندگی این برنامه را برعهده دارند. دیگر عوامل برنامه عبارتند از: طراحی و اجرای دکور: پیمان قانع، کارگردان تلویزیونی: محمد درخشان و نورپرداز: مسعود رجبیان.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان