مبین انرژی خلیج‌فارس در مسیر پایداری کسب‌وکار/

دومین گزارش پایداری مبین منتشر شد

شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، در راستای اجرای استراتژی‌های پایداری خود، دومین گزارش پایداری خود را منتشر کرد، این اقدام پس از انتشار اولین گزارش پایداری این شرکت و دریافت تندیس طلای پنجمین همایش وزارت نفت صورت‌گرفته است.

دومین گزارش پایداری مبین منتشر شد
صفحه اقتصاد -

انتشار این گزارش در راستای تعهد مبین انرژی به شفافیت و پاسخگویی به ذی‌نفعان مختلف و باهدف انعکاس رویکرد این یوتیلیتی بزرگ به مفاهیمی مانند صداقت، شایستگی و انعطاف‌پذیری تدوین شده است.

به گزارش روابط‌عمومی مبین انرژی خلیج‌فارس، محتوای این گزارش بر الزاماتی مانند ذی‌نفعان، محیط‌زیست، انطباق با قوانین و جامعه پیرامونی تمرکز دارد. بااین‌حال، سیستم مدیریت مسئولیت اجتماعی و پایداری این شرکت بر مفاهیم و شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPIs) دیگری نیز تمرکز دارد که ریزترین مسائل مربوط به مسئولیت اجتماعی شرکتی را نیز شامل می‌شود.

گزارش پایداری مبین انرژی خلیج‌فارس مطابق با استانداردهای ابتکار گزارش‌گری جهانی (GRI2018) تدوین شده است. این شرکت همچنین در حال بررسی گزینه گزارش‌دهی یکپارچه است و به‌عنوان اولین قدم، آموزش‌های واحد به واحد و ایجاد چک‌لیست‌های پایداری شرکتی را آغاز کرده است.

مبین انرژی معتقد است که تعیین اهداف بر مبنای اطلاعات عملکردی عملیاتی و ستادی برای افزایش شفافیت، قابلیت اطمینان و مقایسه‌پذیری گزارشگری پایداری در شرکت ضروری است. این شرکت متعهد به افشای شفاف‌تر داده‌ها برای بهبود گزارش‌دهی عملکرد مسئولیت اجتماعی خود، برای تصمیم‌گیری‌های داخلی و ذی‌نفعان خارجی است.

به‌عنوان یک سازمان در مسیر تعالی، مبین انرژی به دنبال ادغام شاخص‌های مسئولیت اجتماعی در فعالیت‌های اصلی خود است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد