ششمین شماره نوید آریا با حال و هوای نوروز منتشر شد

ویژه‌نامه نوروزی ماهنامه نوید آریا، نشریه کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول (ویژه بهمن و اسفند ۱۴۰۲) در قالب ۶۴ صفحه و با مطالبی جذاب و متنوع منتشر شد.

ششمین شماره نوید آریا با حال و هوای نوروز منتشر شد
صفحه اقتصاد -

با توجه به فرا رسیدن سال جدید، بخش قابل‌توجهی از مطالب این شماره حال و هوای نوروزی و بهاری دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول، در سرمقاله این شماره با عنوان «فصل درخشش آریاساسول» ضمن اشاره به موفقیت‌های این شرکت در سال ۱۴۰۲، فرا رسیدن سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی همکاران تبریک گفته است.

نخستین مطلب این شماره گفت‌وگویی مفصل است با مدیرعامل آریاساسول با عنوان «پشت سر کارکنان حرکت می‌کنیم».

در ادامه گزارشی از آرزوهای کارکنان این شرکت برای سال جدید با عنوان «در دستان بهار سبز خواهیم شد» را می‌خوانیم.

در مطالب بعدی صفحات دو گفت‌وگوی ویژه با مدیر مجتمع و مدیر بازرگانی با عناوین «هر سال در حال بهتر شدن هستیم» و «تلاش شبانه‌روزی کارکنان برای پیشرو بودن» را از نظر می‌گذرانیم.

مطلب بعدی، گزارشی از آیین اختتامیه ششمین جشنواره سالانه خلاقیت و اثربخشی با عنوان «آریاساسول محلی برای پرورش فرهنگ ایده پروری» است.

اینفوگرافیک جدیدترین فعالیت آریاساسول در حوزه مسئولیت اجتماعی یعنی احیای گونه رو به انقراض ماهی «شانک زردباله» مطلب بعدی این شماره است. صفحات بعدی به گزارشی از آداب و رسوم محلی شهرستان چاه مبارک در استان بوشهر اختصاص دارد که در گفت‌وگو با خانواده یکی از کارکنان آریاساسول تهیه شده است.

روایت‌هایی از واحد امور مسافرت، طرح‌های توسعه‌ای و تشریح برنامه‌های امور اداری، مطالب بعدی ویژه‌نامه نوروزی نوید آریاست.

صفحه جذاب نوستالژی با عکس‌های قدیمی به‌عنوان یکی از صفحات ثابت نوید آریا این‌بار به سراغ عکس‌های نوروزی قدیمی کارکنان رفته است.

گزارشی از شهرک پردیس و شرایط زندگی در آن، گفت‌وگو با رئیس خدمات غذایی آریاساسول در خصوص فعالیت‌های رستوران در نوروز و ماه مبارک رمضان، نگاهی به برنامه‌های شهرداری برای استقبال از بهار و گزارشی از فعالیت‌های واحد امور مالی در پایان سال، مطالب بعدی این شماره هستند.

با گذر از صفحه اینفوگرافیک «تایم‌لاین مهم‌ترین رویدادهای آریاساسول در دوسال گذشته»، گزارش ویژه‌ای از تولید، نصب و اهتزاز بلندترین پرچم منطقه در این شرکت داریم.

«چند سوال خودمانی از مدیران آریاساسول»، نگاهی به دوره اول مسابقه کتابخوانی برای خانواده کارکنان، اینفوگرافی «هفت دوره اهدا خون در شرکت آریاساسول» و گزارشی از «پشت پرده جشن‌های این شرکت» صفحات بعدی این شماره به شمار می‌رود.

پایان بخش صفحات ویژه‌نامه نوروزی نوید آریا صفحه گزارش تصویری از حضور حداکثری کارکنان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و صفحه سرگرمی است. امیدواریم از مطالب ویژه‌نامه نوروزی نوید آریا لذت ببرید و ما را در ادامه انتشار این نشریه همراهی کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان