بزرگ‌ترین پرچم منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در آریاساسول به اهتزاز درآمد

آریاساسول با هدف تشویق کارکنان و مردم منطقه به مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو، پرچمی با نماد صندوق آرا و مشارکت حداکثری را به اهتزاز درآورد.

بزرگ‌ترین پرچم منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در آریاساسول به اهتزاز درآمد
صفحه اقتصاد -

بلندترین و وسیع‌ترین پرچم منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، صبح امروز (18 بهمن‌ماه) در آیینی با حضور محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل، سرهنگ اسماعیل تاجیک، فرمانده سپاه شهرستان عسلویه و مدیران ارشد شرکت پلیمر آریاساسول به‌طور رسمی به اهتزاز درآمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، آریاساسول با توجه به نزدیک شدن به انتخابات سراسری مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان که در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد، به‌منظور تشویق مردم منطقه و کارکنان شرکت‌های فعال در منطقه برای مشارکت حداکثری و برگزاری هرچه پرشکوه‌تر این انتخابات برای تحقق آینده‌ای روشن، در این آیین اقدام به اهتزاز پرچم با نماد صندوق رأی کرد.

این آیین با پخش سخنانی از مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) آغاز شد که بر مشارکت حداکثری تأکید و نقش مهم انتخابات در تبیین آینده زیست ملت را تشریح کردند.

حیدرزاده در این آیین ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مبعث پیامبر اکرم صلی اله علیه وآله وسلم اذعان کرد: به برکت انقلاب اسلامی اتفاقات بسیار بزرگی برای کشور رقم خورده و همه این افتخارات به دست توانمند سرمایه‌های انسانی و ملت بزرگ ایران به نتیجه رسیده است.

وی ضمن قدردانی از تمامی بخش‌های مشارکت‌کننده در تأمین و اهتزاز این پرچم پرشکوه و آرزوی تداوم افتخار آفرینی آریاساسول برای کشور، تصریح کرد: امیدواریم کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول همچون همه کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه در کنار دیگر آحاد ملت با مشارکت حداکثری در این انتخابات به دنیا ثابت کنند که پای این انقلاب ایستاده‌اند.

پرچم پرشکوه آریاساسول که دارای ویژگی‌های متمایزی از پرچم‌های منطقه است، با دکلی به طول حدود 70 متر و پرچمی با ابعاد 14 در 28 متر و با مساحتی حدود 400 مترمربع در آسمان منطقه خودنمایی می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان