با اجرای سیاست‌گذاری حاکمیت شرکتی هلدینگ صبا انرژی و حمایت پتروشیمی جم رخ داد؛

افزایش ۳۸ درصدی سود جم‌پیلن

در نشستی با حضور مدیران هلدینگ صباانرژی، پتروشیمی جم و جم‌پیلن، عملکرد 9 ماهه سال 1402 و بودجه سال آتی شرکت جم پیلن مورد بررسی قرار گرفت.

افزایش ۳۸ درصدی سود جم‌پیلن
صفحه اقتصاد -

از مهمترین نکات مطرح شده در این نشست، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

    1. سود محقق شده در 9 ماهه سال 1402 برابر با کل سود پیش بینی شده سال 1402 می باشد.

    2. سود محقق شده 9 ماهه نسبت به دوره مشابه سال قبل، افزایش 38 درصدی داشته است که به عدد 4.1 همت رسیده است. با توجه به پیش‌بینی‌های به عمل آمده، انتظار سود 5.3 همت تا پایان سال 1402 وجود دارد که تاثیر این سود معادل 1.2 همت مازاد بر سود پیش بینی شده است.

    3. مهمترین دلایل افزایش سودآوری شرکت جم پیلن در سال جاری، اجرای برنامه‌‌های توسعه‌ای هلدینگ صباانرژی، حمایت هلدینگ و پتروشیمی جم برای تامین کسری خوراک جم‌پیلن، اصلاح سبک فروش، پیگیری و پایش مستمر بازار هدف و بهره‌گیری از فرصت‌های سودآور ایجاد شده در بازار، عرضه گریدهای دارای ارزش افزوده بیشتر از طریق ارتقای کیفیت و جلب نظر مشتریان با تمرکز بر فعالیت های R & D می‌باشد.

شایان ذکر است با سیاستگذاری‌های هلدینگ صبا انرژی و حمایت پتروشیمی جم در جلسه بودجه شرکت جم پیلن، بودجه سال آتی این شرکت با رویکرد افزایشی در مقایسه با سال 1402، مصوب شد. این شرکت قادر به تولید بیش از120 نوع از گریدهای پلی پروپیلن شامل هموپلیمر، کوپلیمر تصادفی، کوپلیمر ضربه­پذیر و ترپلیمر با هدف پوشش تمامی کاربردهای پلی پروپیلن در بازار ایران و جهان است. روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان