تقدیراز متخصصان داخلی سازی و بومی سازی پتروشیمی شازند در جشن پیروزی انقلاب

مراسم گرامیداشت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ در سالن آمفی تئاتر مجتمع پتروشیمی شازند با حضور مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد.

تقدیراز متخصصان داخلی سازی و بومی سازی پتروشیمی شازند در جشن پیروزی انقلاب
صفحه اقتصاد -

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی ایران، مراسم جشن بزرگ انقلاب در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه با حضور مدیران و کارکنان شرکت در سالن آمفی تئاتر مجتمع برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت پتروشیمی شازند ، در این مراسم مهندس ساکی، رئیس مجتمع و معاون تولید ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر طی سخنانی خواستار حفظ دستاوردهای گرانقدر انقلاب با تلاش در سنگر تولید شد .

وی با اشاره به دستاوردهای یکساله شرکت از جمله تجهیزاتی چون توربو اکسپندر و اکسترودر و راه اندازی واحد کاتالیست افزود : دیدگاه مدیریت عامل به منابع انسانی نگاه سرمایه گذاری است و همین دیدگاه باعث ایجاد انگیزه در پرسنل شده و در نه ماهه سال جاری میزان تولید شرکت ۱۰۴ درصد بوده است.

در ادامه مراسم با اهدای لوح و جوایزی از تعدادی از متخصصان شرکت که در حوزه ساخت داخل و خودکفایی فعالیت داشته و دستاوردهایی را به ارمغان آورده اند تقدیر بعمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان