آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس در روز پدر

به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس 21 زندانی در روز ولادت حضرت علی (ع) به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.

آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس در روز پدر
صفحه اقتصاد -

۲۱ زندانی شامل ۲۰ مرد و یک زن در هرمزگان و در روز میلاد حضرت علی (ع) با همت شرکت نفت ستاره ی خلیج فارس و کارمندان آن، آزاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.

به گزارش شرکت نفت ستاره خلیج فارس، مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس ضمن تبریک روزپدر و میلاد با سعادت حضرت علی (ع) بیان کرد: به برکت امروز پدرانی آزاد می شوند که می توانند در روز پدردر میان فرزندانشان باشند و از خداوند می خواهیم و انتظار داریم که زندانیان پس از خروج از زندان به گرم آغوش خانواده هایشان بازگردند.

وی افزود: داشتن حس حمایت و پشتوانه مالی برای هر فردی ضروری است و با فراهم کردن شرایط مطلوب اشتغال زایی می توان به پیشگیری از انجام برخی از اجرام کمک کرد که امیدواریم زیرساخت های آن برای افراد فراهم شود.

جعفرپور ادامه داد: امیدواریم زندان آموزشکده ی خوبی ها باشد، بگذاریم که باب خیر باز بماند و کسانی که به آغوش اجتماع باز می گردند بتوانند از آموزه هایی که در این مدت یاد گرفته اند استفاده کنند، در جامعه جذب شوند و فرد موثری برای جامعه باشند.

وی خاطرنشان کرد: امروز با حساسیت و کمک افراد دغدغه مند در این راستا تعداد ۲۱ زندانی به آغوش خانواده هایشان باز می‌گردند که که ۵ نفر از آنها از باب قصاص آزاد شده‌اند.

در این راستا رئیس کل دادگستری استان هرمزگان و رئیس کل زندان بندرعباس از مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بابت این اقدام، تقدیر و تشکر کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان