در نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی چه گذشت؟

نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی لوستر، چراغ های روشنایی در محل دائمی نمایشگاهی بین المللی تهران پیش از ظهر امروز یکشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

در نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی چه گذشت؟
صفحه اقتصاد -

نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی امروز یکشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ با حضور حامد بی‌آزار معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و روسای تشکل ها، اتحادیه ها، انجمن‌های تخصصی این حوزه و اهالی رسانه در محل تالار اصفهان نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

بی آزار در این جلسه گفت: بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی از ۳ لغایت ۶ آذر ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با همکاری شرکت تعاونی نمایشگاه تهران و راهبری شرکت سهامی نمایشگاه‌ها برگزار برخواهد شد. در همین زمینه و در راستای غنی تر شدن برگزاری این رویداد کارگروه و شورای سیاست‌گذاری این رویداد با حضور روسای اتحادیه ها، تعاونی‌ها و انجمن‌ها تشکیل شد‌.

وی افزود: یکی از نقاط قوت برگزاری این رویداد برگزاری کارگاه‌های آموزشی قبل و هنگام برگزاری این نمایشگاه است. قبل از برگزاری رویداد ۶ کارگاه آموزشی ۲ ساعته برگزار شده است. از نکات قابل توجه این موضوع برگزاری این کارگاه‌ها توسط دانشگاه صنایع و معادن وزارت صمت است. در هنگام برگزاری نمایشگاه نیز با توجه به هدفگذاری نمایشگاه ۵ کارگاه با محوریت صادرات به کشورهای همسایه برگزار خواهد شد.

 
 بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های روشنایی

معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران همچنین گفت: این دوره از برگزاری این رویداد در فضایی بالغ بر ۱۱هزار مترمربع انجام خواهد شد که نسبت با دوره قبل برگزاری این نمایشگاه با رشد ۶۰ درصدی مواجه شده است. تعداد مشارکت‌کنندگان این رویداد نیز با رشد چشمگیری مواجه بوده است و ۱۴۰ شرکت در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

بی آزار افزود: حضور نمایندگی‌های خارجی در این نمایشگاه به پربار تر شدن این رویداد کمک خواهد کرد. در خصوص هیات‌های تجاری نیز باید گفت که ما حداقل ۱۰ نفر از کشورهایی که در شورای سیاست‌گذاری هدفگذاری کرده‌ایم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا از این طریق به رشد صادرات نیز کمک کنیم.

 بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های روشنایی

معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پایان گفت: در روز نخست برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی در سالن ۳۷A، از لوستر جوید مسجد مقدس جمکران با حضور تولیت این مسجد، سازندگان و برخی از متخصصان و فعالان این حوزه رونمایی خواهد شد.

در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر و چراغ‌های روشنایی که از تاریخ ۳ تا ۶ آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، شرکت‌هایی از کشورهای روسیه، عراق، کنیا، افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس حضور خواهند داشت.

 بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های روشنایی

لازم به ذکر است که افتتاح رسمی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر و چراغ‌های روشنایی ساعت ۱۰ صبح در مقابل سالن ۸ برگزار خواهد شد.

از ویژگی‌های این دوره نمایشگاه نسبت به دوره‌های گذشته می‌توان به متراژ غرفه‌ها، تعداد شرکت‌کنندگان و حضور ۴ نمایندگی خارجی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان