مدیر طرح‌های هلدینگ خلیج فارس در بازدید از پتروشیمی کارون:

پیشرفت پروژه هایکو، قابل توجه است

صبح امروز مدیران طرح‌ها، HSE، منابع انسانی، مدیرعامل مدیریت توسعه و تعدادی از مدیران ارشد هلدینگ خلیج فارس به صورت سرزده از پروژه هایکو شرکت پتروشیمی کارون بازدید و در جریان آخرین پیشرفت‌های این طرح قرار گرفتند.

پیشرفت پروژه هایکو، قابل توجه است
صفحه اقتصاد -

حسین رفیع زاده مدیر طرح‌های سرمایه‌ای پتروشیمی کارون، ضمن تشریح جزئیات آخرین اقدامات و پیشرفت‌های طرح هایکو اظهار داشت:چنانچه مشکلات مالی به موقع مرتفع شود، ما می‌توانیم در آینده‌ نزدیک از این طرح ملی بهره‌برداری کنیم.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی‌زاده مدیرعامل این شرکت نیز طی سخنانی این طرح را یک طرح مولد ساز عنوان کرد که با رفع مشکلات مالی طرح هایکو می‌توان از صددرصد ظرفیت پتروشیمی کارون بهره‌برداری کرد.

فدایی مدیر طرح‌های هلدینگ خلیج فارس پس از بازدید از هایکو و بررسی گزارش‌های فنی، اظهار داشت: با توجه به پیشرفت‌ها و اقدامات قابل توجهی که این طرح داشته ما هم سعی خواهیم کرد کمک کنیم تا موانع موجود برطرف شده و در آینده‌ نزدیک شاهد افتتاح این پروژه مهم شویم.

گفتنی است، با راه اندازی و افتتاح طرح هایکو، دو خوراک اصلی پتروشیمی کارون تأمین و در پایداری تولید این شرکت نقش اساسی ایفا خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما