شرکت پتروشیمی تبریز خریدار بسته حمایتی توان‌خواهان کلید بهشت در غرفه آریاساسول

مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز با حضور در غرفه آریاساسول در حاشیه دیدار با مدیرعامل این شرکت، از توان‌خواهان مؤسسه کلید بهشت دلجویی کرد.

شرکت پتروشیمی تبریز خریدار بسته حمایتی توان‌خواهان کلید بهشت در غرفه آریاساسول
صفحه اقتصاد -

شرکت پتروشیمی تبریز به‌منظور حمایت از توان‌خواهان مؤسسه نگهداری از معلولین کلید بهشت، بسته حمایتی طراحی شده از سوی شرکت پلیمر آریاساسول را خریداری کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، شرکت پلیمر آریاساسول به‌عنوان سفیر توان‌خواهان مرکز کلید بهشت، میز آثار نقاشی توان‌خواهان کلید بهشت را در غرفه این شرکت در نمایشگاه ایران پلاست برگزار کرد.

شرکت پتروشیمی تبریزخریدار یکی از بسته‌های حمایتی بود. این بسته حمایتی شامل هزینه‌های یکساله درمان پزشکی،فیزیوتراپی و کاردرمانی می‌شود.

سیدنوراله میراشرفی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز با حضور در غرفه آریاساسول ضمن دیدار با محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل شرکت، با توان‌خواهان مؤسسه نگهداری از معلولین کلید بهشت از نزدیک دیدار کرد و ضمن دلجویی از این افراد آمادگی این شرکت برای خرید بسته حمایتی و تأمین بخشی از هزینه‌های نگهداری از معلولین را اعلام کرد.

بسته‌های حمایتی که شرکت پلیمر آریاساسول برای همیاری این مؤسسه در نظر گرفته است شامل بسته‌های حمایتی پوشک کودک، پوشک بزرگسالان، هزینه‌های مواد غذایی، هزینه‌های دارویی، هزینه‌های مواد شوینده و بهداشتی، هزینه لباس، ملحفه، بالش و روکش ضدآب، هزینه‌های درمان پزشکی، فیزیوتراپی، کاردرمانی و هزینه‌های تخت، تشک و تشک مواج می‌شود.

شرکت‌های پتروشیمی حاضر در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست می‌توانند با حضور در غرفه ایران پلاست ضمن دیدار و دلجویی از این توان‌خواهان نسبت به خرید بسته‌های حمایتی تعریف شده از سوی آریاساسول اقدام کنند و با این اقدام خداپسندانه بخشی از نیازهای مؤسسه نگهداری از معلولین کلید بهشت را جبران کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما