مدارس خوزستان فردا یکشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس خوزستان ۲۸ آبان

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس خوزستان فردا یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟ پرداخته شده است.

مدارس خوزستان فردا یکشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس خوزستان ۲۸ آبان
صفحه اقتصاد -

گفتنی است تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی مدارس خوزستان در روز یکشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ اعلام نشده است. 

آیا مدارس خوزستان فردا یکشنبه 2۸ آبان 1402 تعطیل است؟ یکشنبه مدارس خوزستان تعطیل است؟ آیا آلودگی هوا مدارس خوزستان را تعطیل کرد؟ 

اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه‌ای نسبت به تقویت سامانه بارشی در ارتفاعات استان و رگبار شدید باران و رعد و برق از اواخر وقت یکشنبه هفته جاری هشدار سطح نارنجی صادر کرد.

به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان در این اطلاعیه آمده است: پیرو هشدار نارنجی روز جمعه مبنی بر ورود سامانه بارشی فراگیر و با تاکید بر اعتبار آن، تقویت سامانه بارشی در ارتفاعات استان از اواخر وقت یکشنبه تا اواسط وقت سه شنبه هفته جاری پیش‌بینی می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: رگبار شدید باران و رعد و برق، وزش باد متوسط تا شدید و تندباد لحظه‌ای، ریزش تگرگ در برخی از مناطق و بارش برف در ارتفاعات استان قابل انتظار است.

منطقه اثر این سامانه همه مناطق استان به ویژه مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات شامل اندیکا، سردشت و شهیون دزفول،حسینیه و بیدروبه اندیمشک، شمال لالی، شمال شرق مسجدسلیمان، باغملک،صیدون، بهبهان و سردشت زیدون است.

بر اساس هشدار سطح نارنجی دیروز جمعه، سامانه بارشی فعال و فراگیر از اواخر یکشنبه تا اواسط سه شنبه وارد استان می‌شود که رگبار و رعد و برق، تندبادهای لحظه‌ای، بارش تگرگ در مناطق مستعد و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

سامانه بارشی اخیر که از روز چهارشنبه تا جمعه هفته گذشته بر خوزستان حاکم بود بیشترین میزان بارش در شوش با ۴۷.۵ میلیمتر ثبت شد و میزان بارش در ایستگاه اهواز ۲۷.۸ میلیمتر بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • اما

    توروخدا تعطیل کنید من بیماری قلبی دارم

  • زهرا

    داریم خفه میشیم الان یه نگا به هوا بندازید خودتون گول میزنید واقعا با چشم میتونی ببینی هوارو از نفس تنگی خوابمون نمیبره بعد میگید باران از کثیفی هوا دست پاهامون خارش دارن