وضعیت آب و هوا زنجان فردا جمعه ۲۶ آبان ماه ۱۴٠۲ | زنجانی ها بخوانند | هشدار به زنجانی ها

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا زنجان فردا جمعه ۲۶ آبان ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا زنجان فردا جمعه ۲۶ آبان ماه ۱۴٠۲ | زنجانی ها بخوانند | هشدار به زنجانی ها
صفحه اقتصاد -

کارشناس مسوول پیش‌بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: هم اکنون آسمان مناطق مختلف این استان قسمتی ابری همراه با وزش باد است که به تدریج بر سرعت آن افزوده می‌شود و به حد نسبتا شدید خواهد رسید.

حسین سلطانی با بیان اینکه امروز و فردا احتمال بارشهای پراکنده باران و در ارتفاعات بارش خفیف برف وجود دارد،‌ افزود:‌ دمای هوای نقاط مختلف استان نیز از امروز تا اوایل هفته آینده کاهش خواهد یافت.

وی دمای فعلی هوای شهر زنجان را هفت درجه سانتیگراد بیان کرد و افزود: طی شبانه روز گذشته سجاس با سه درجه سانتیگراد سردترین و گیلوان با ۳۱ درجه سانتیگراد گرمترین مناطق استان گزارش شد.

این کارشناس با اشاره به میزان نوسان دمای هوای شهرهای استان، خاطرنشان کرد: طی شبانه روز گذشته کمینه و بیشینه دمای هوای زنجان هفت و ۱۶ درجه، ابهر ۶ و ۱۶ درجه، خرمدره ۶ و ۱۵ درجه، آببر ۱۴ و ۲۴ درجه، سلطانیه ۶ و ۱۵ درجه، قیدار هشت و ۱۵ درجه و ماهنشان هشت و ۱۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که کارشناسان حرفه‌ای در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و در چهار ایستگاه دیگر طی ۱۲ ساعت مستقر هستند.

داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما