مدارس البرز و کرج فردا شنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس تهران ۲۷ آبان ماه

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس البرز و کرج فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟ پرداخته شده است.

مدارس البرز و کرج فردا شنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس تهران ۲۷ آبان ماه
صفحه اقتصاد -

گفتنی است که تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز شنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۲ اعلام نشده است. 

مسوول روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان البرز از گردشگران خواست با توجه به پیش بینی بارش باران تا پایان هفته جاری به حریم رودخانه های استان ورود نکنند.

عباسعلی کیخایی گفت: به رغم هشدارهای مکرر، متاسفانه برخی گردشگران با حضور در حاشیه رودخانه های کرج و طالقان حادثه می آفرینند.

وی ادامه داد: طبق پیش بینی هواشناسی طی امروز و فردا در ارتفاعات استان البرز شاهد بارش باران خواهیم بود که احتمال طغیان رودخانه های فصلی و دائمی دور از انتظار نیست.

کیخایی گفت : تیم های حفاظت آب با استقرار در حاشیه رودخانه کرج از حضور گردشگران به مکان های پرخطر جلوگیری خواهند کرد.

وی تاکید کرد: همکاری با این تیم ها در پیشگیری از حوادث مرگبار تاثیر گذار است.

کیخایی گفت : بنرها و تابلوهای هشداری نیز در حاشیه رودخانه های خروشان استان البرز نصب شده که باید به این هشدارها توجه کرد.

امسال بیش از ۲۰ نفر در رودخانه های استان البرز به ویژه رودخانه کرج جان خود را از دست دادند.

بارش باران و طغیان رودخانه های فصلی و دائمی ، خرداد ماه امسال خسارات فراوانی به خودروهای گردشگران و ابنیه حاشیه جاده کرج - چالوس وارد کرد.

شرکت آب منطقه ای استان البرز مسوولیت حفاظت از رودخانه های استان را برعهده دارد

مدیرکل هواشناسی استان البرز با بیان اینکه آلودگی هوا تا پایان هفته جاری در استان استمرار دارد از پیش بینی بارش باران و احتمال برف برای مناطق کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس و شهرستان طالقان طی امروز خبر داد.

آرش بهاروند احمدی گفت : بررسی الگوهای پیش یابی هوا حکایت از فعالیت سامانه بارشی ضعیف از عصر امروز چهارشنبه در مناطق کوهستانی استان البرز دارد.

وی ادامه داد: براین اساس افزون بر کاهش محسوس دما و بارش باران و مه آلودگی، احتمال بارش برف در محورهای کوهستانی استان البرز از جمله جاده کرج - چالوس و شهرستان طالقان دور از انتظار نیست .

بهاروند احمدی به رانندگان توصیه کرد قبل از حرکت به سمت مناطق کوهستانی استان البرز از وضعیت راه ها مطلع شوند ضمن آنکه همراه داشتن سوخت کافی ، البسه گرم و مواد غذایی از مهمترین توصیه بود.

وی افزود: با توجه به پیش بینی بارش باران و احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی استان ، رانندگان از توقف در حاشیه این راه ها پرهیز کنند.

همچنین پرهیز از حضور در حاشیه رودخانه های کوهستانی استان لبرز به سبب احتمال طغیان این مسیل ها از مهمترین توصیه های مدیرکل هواشناسی استان البرز به ساکنان بومی و گردشگران بود.

کیفیت هوای استان البرز از اواخر هفته گذشته تاکنون در وضعیت ناسالم قرار گرفته است .

مدیران دستگاه های اجرایی با مرخصی کارکنان با اولویت افراد دارای بیماری‌های قلبی، تنفسی، خانم‌های باردار و مادرانی که فرزند زیر ۷ سال دارند، موافقت کنند.

همچنین بر اساس این مصوبه فعالیت های ورزشی در فضای باز برای سایر مقاطع ممنوع است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • ناشناس

  یک‌بار می گید مدارس تعطیل شد ۲۷شنبه آبان ماه یک یار می گید تعطیل نیست بس اینقدر شایعه پراکنی نکنید من دونم را شنبه به مدارس نمی فرستم چون در گوشی اعلام کرد دولت رئیسی که شنبه ۲۷ آبان تعطیل است

 • ساینا

  فردا رو تعطیل کنید توروخدا حداقل یک فردا هم تعطیل کنید دیگه یعنی چی منتظر خبر هستیم

 • ناشناس

  برای راهپیمایی تعطیل اعلام شده ؟

 • ناشناس

  امروز تعطیل