مدارس اهواز فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس اهواز

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس اهواز فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟ پرداخته شده است.

مدارس اهواز فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس اهواز
صفحه اقتصاد -

گفتنی است با توجه به آلودگی هوای اهواز این شهر، احتمال تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه وجود دارد. اما تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی فردا سه شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ اعلام نشده است. 

آیا مدارس اهواز فردا تعطیل است؟ روز سه شنبه مدارس اهواز تعطیل است؟ آلودگی هوا مدارس اهواز را تعطیل کرد؟ آیا مدارس اهواز روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل خواهد شد؟ 

کار گروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان همه مدارس شهرهای اهواز، کارون و باوی را در نوبت صبح و عصر سه‌شنبه غیرحضوری اعلام کرد.

امروز سه‌شنبه به دلیل آلودگی هوا، مدارس نوبت صبح و عصر در شهرهای اهواز، کارون و باوی در بستر سامانه شاد به صورت مجازی برگزار می‌شود.

بر اساس اطلاعیه کار گروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان؛ فعالیت ادارات و سازمان‌ها طبق روال عادی برقرار خواهد بود.

طی هفته گذشته هوای شهر اهواز و دیگر نقاط استان وضعیت قرمز و ناسالم را پشت سر گذاشته است.

براساس این گزارش وجود صنایع آلاینده در خوزستان از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، نیشکر و... موجب شده تا میزان آلایندگی در نقاط شهری و روستایی خوزستان بالا باشد که موجب بروز مشکلات بهداشتی و زیست محیطی برای ساکنان شده است.

افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان در شرایطی که هوا " ناسالم" است، باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند و سایر افراد نیز باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

براساس طبقه‌بندی پنجگانه صورت گرفته در شاخص کیفیت هوا (AQI) از عدد صفر تا ۵۰ هوا پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوا قابل قبول، ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا ناسالم برای همه گروه‌ها، ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا خطرناک است.

استان خوزستان ۲۵ ایستگاه پایش کیفی هوا دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • Y-j

    تروخدا تعطیل شههه😭😭😭

  • جان مادرت تعطیل کنیید

    جان مادرت تعطیل کنیید