مدارس خراسان رضوی و مشهد فردا سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس خراسان رضوی و مشهد فردا سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ پرداخته شده است.

مدارس خراسان رضوی و مشهد فردا سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟
صفحه اقتصاد -

هواشناسی خراسان رضوی در پی استقرار و تداوم شرایط پایدار جوی در استان خراسان رضوی که موجب افزایش و انباشت آلاینده‌های جوی به خصوص در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان شده است هشدار زرد صادر کرد.

گفتنی است تاکنون خبری مبنی بر اینکه مدارس خراسان رضوی فردا سه شنبه ۲۳ آبان ماه تعطیل است، اعلام نشده است در صورت اعلام در این خبر بروزرسانی می شود. 

به گزارش روز دوشنبه درگاه اطلاع رسانی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، بر طبق تحلیل نقشه‌ها و مدلهای هواشناسی، شاهد تداوم پایداری جو در استان خراسان رضوی از امروز تا روز چهارشنبه خواهیم بود.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده، اثرات مخاطره آمیز این شرایط منجر به افزایش غلظت آلاینده‌ها، افزایش شاخص آلودگی هوا در حد ناسالم در شهرهای بزرگ و صنعتی به ویژه در شهر مشهد خواهد بود.

در این اطلاعیه از مردم و به ویژه سالمندان و افراد دارای بیماریهای قلبی و تنفسی، خواسته شده است تا از تردد و فعالیت‌های طولانی مدت خارج از منزل، خودداری کنند.

همچنین خواسته شده است تا با برنامه ریزی مناسب منابع آلاینده ثابت همچون کارخانه ها و منابع آلاینده متحرک مانند خودروها و موتورسیکلتها، کاهش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • آزاده توانا سیوکی

    سلام و ارادت.. لطفا تعطیل کنید مدارس های مشهد رو.. هرچند دوست ندارم دخترم عقب بیفته بخاطر درسهایش.. ولی سلامت بچه ها خیلی مهمه