مدارس خوزستان فردا سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس خوزستان

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس خوزستان فردا سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ تعطیلی مدارس خوزستان پرداخته شده است.

مدارس خوزستان فردا سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس خوزستان
صفحه اقتصاد -

مدارس خوزستان تعطیل است؟  فردا مدارس خوزستان تعطیل می شود؟ تعطیلی مدارس خوزستان حقیقت دارد؟  فردا سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ مدارس تعطیل است؟ 

کار گروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان همه مدارس شهرهای اهواز، کارون و باوی را در نوبت صبح و عصر سه‌شنبه غیرحضوری اعلام کرد.

فردا سه‌شنبه به دلیل آلودگی هوا، مدارس نوبت صبح و عصر در شهرهای اهواز، کارون و باوی در بستر سامانه شاد به صورت مجازی برگزار می‌شود.

بر اساس اطلاعیه کار گروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان؛ فعالیت ادارات و سازمان‌ها طبق روال عادی برقرار خواهد بود.

طی هفته گذشته هوای شهر اهواز و دیگر نقاط استان وضعیت قرمز و ناسالم را پشت سر گذاشته است.

براساس این گزارش وجود صنایع آلاینده در خوزستان از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، نیشکر و... موجب شده تا میزان آلایندگی در نقاط شهری و روستایی خوزستان بالا باشد که موجب بروز مشکلات بهداشتی و زیست محیطی برای ساکنان شده است.

افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان در شرایطی که هوا " ناسالم" است، باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند و سایر افراد نیز باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

براساس طبقه‌بندی پنجگانه صورت گرفته در شاخص کیفیت هوا (AQI) از عدد صفر تا ۵۰ هوا پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوا قابل قبول، ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا ناسالم برای همه گروه‌ها، ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا خطرناک است.

استان خوزستان ۲۵ ایستگاه پایش کیفی هوا دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • ابادان

    ماندم که اینها کی پس درس میخوانند . واقعا!!

  • مریم

    متاسفا در طول سال هوا الوده است وبیشترین بیماریهای قلبی در خوزستان است امیدواریم مسعولین فکر اساسی در این رابطه بکنن

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان