وضعیت آب و هوا اردبیل فردا دوشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴٠۲

وضعیت آب و هوا استان اردبیل فردا دوشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴٠۲ | هوای اردبیل چگونه خواهد شد؟

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا استان اردبیل فردا دوشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا استان اردبیل فردا دوشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴٠۲ | هوای اردبیل چگونه خواهد شد؟
صفحه اقتصاد -

اداره کل هواشناسی استان اردبیل ضمن اعلام هشدار سطح زرد شماره ۴۸ به شهروندان توصیه کرد از اتراق و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

بر اساس این اطلاعیه از عصر امروز یکشنبه تا اواخر دوشنبه۲۷ شهریورماه جاری سامانه بارشی در تمام مناطق استان اردبیل فعال است.

وزش تندبادهای موقتی ، رگبار و رعد و برق، بارش باران به‌ویژه در مناطق شمالی استان و نواحی منتهی به استان گیلان و کاهش دید بر اثر رخداد ماه از مخاطرات فعالیت این سامانه بارشی در استان خواهد بود.

همچنین در جریان فعالیت این سامانه دمای هوا در استان بین ۶ تا هشت درجه سلسیوس کاهش خواهد یافت.

اداره کل هواشناسی استان اردبیل سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی (در مناطق شمالی و نواحی منتهی به استان گیلان) ، اصابت صاعقه به‌ویژه در ارتفاعات استان و اختلال در عملیات پروازی فرودگاه‌های استان را از پیامدهای احتمالی فعالیت این سامانه بارشی در استان اعلام کرد.

این اداره کل به شهروندان توصیه کرده است حین عبور از کنار سازه‌های موقتی و ساختمان‌های نیمه‌کاره و همچنین هنگام تردد در جاده‌ها و گردنه‌های کوهستانی استان احتیاط کنند.

این اداره کل همچنین به عشایر استان توصیه کرده است از چرای دام و تردد عشایر در حاشیه رودخانه‌ها و نواحی مرتفع خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها