آیا ترور امجد پدر مهسا امینی حقیقت دارد؟

معاون استاندار کردستان در گفت‌وگوی جدید توضیحاتی درباره خبر خنثی سازی ترور پدر مهسا امینی ارائه کرد.

آیا ترور امجد پدر مهسا امینی حقیقت دارد؟
صفحه اقتصاد -

مهدی رمضانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان طرح ترور پدر مهسا امینی را تکذیب و تأکید کرد: مردم نباید به شایعات اخبار بی‌پایه و اساسی که در رسانه‌های معاند و فضای مجازی منتشر می‌شود، توجه داشته باشند.

وی همچنین اخبار و ادعای رسانه‌های معاند مبنی بر کشته شدن یک نفر در سقز بر اثر تیراندازی مأموران ر با هویت فردین جعفری را تکذیب کرد کرد و گفت: این خبر بی‌اساس و کذب محض است.

وی با بیان اینکه رسانه‌های معاند مدام دنبال دروغ‌پردازی، شایعه‌سازی و انتشار خبر کذب هستند، گفت: هیچ فردی بر اثر تیراندازی در سقز کشته نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: وضعیت شهر سقز کاملاً آرام بوده و هیچ‌گونه تجمع یا اعتراضی در این شهر برگزار نشده است.

وی افزود: با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، سپاه، بسیج و گروه‌های مختلف مردمی، خوشبختانه در سراسر استان کردستان امنیت برقرار بوده و هیچ گونه مشکلی نداریم.

خبر تکمیلی: ماجرای خنثی شدن ترور امجد امینی پدر مهسا امینی واقعی بوده است

ساعاتی پیش خبرگزاری تسنیم باتوجه به نشر اخباری مبنی بر تلاش عده‌ای برای ترور امجد امینی پدر مهسا امینی و دستگیری آنها، با آقای رمضانی معاون امنیتی استاندار کردستان گفتگو کرد که او اعلام کرد تا آن زمان چنین خبری وجود ندارد.

پس از آن، برخی رسانه‌ها از خنثی شدن طرح ترور امجد امینی به نقل از معاون استاندار کردستان خبر دادند.

معاون استاندار کردستان در گفت‌وگوی جدید با خبرگزاری تسنیم درباره این موضوع گفت: تا زمانی که بنده با خبرگزاری تسنیم گفت‌وگو کردم هیچ خبری از این اتفاق دریافت نکرده بودم و با صراحت تکذیب کردم.

اما ساعتی پس از آن از سوی نیروهای امنیتی موضوع خنثی‌سازی طرح ترور امجد امینی قرار گرفتم.

رمضانی به فارس چه گفته بود؟

مهدی رمضانی گفت: طرح ترور پدر مهسا امینی که توسط یکی از گروهک‌های تروریستی کُردی در مسیر آرامستان سقز طراحی ‌شده بود، قبل از اقدام توسط نیروهای امنیتی خنثی شد.

در این ارتباط چند نفر از نیروهای تروریست به دام افتادند.

سردار امان‌اله گشتاسبی، فرمانده سپاه کردستان هم پیشتر به فارس گفت: طی اشراف اطلاعاتی در ۲۴ ساعت گذشته پاسداران گمنام امام زمان عج در سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس کردستان تعداد ۱۴ نفر از هسته‌های تشکیلاتی گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب در شهرستان‌های سنندج، دیواندره، بانه و مریوان زیر ضربه اطلاعاتی قرار گرفته و دستگیر شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها