وضعیت آب و هوا بوشهر فردا شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴٠۲

وضعیت آب و هوا استان بوشهر شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴٠۲ | بوشهری ها بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا استان بوشهر شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا استان بوشهر شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴٠۲ | بوشهری ها بخوانند
صفحه اقتصاد -

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با وزش بادهای شمالی خلیج فارس تا اواسط هفته آینده مواج و متلاطم پیش‌بینی می‌شود.

پیام مساعدی اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده تداوم وزش بادهای شمالی در سطح استان و روی دریا تا اواسط هفته پیش رو است.

وی بیان کرد: در این مدت علاوه بر تلاطم و مواجی خلیج فارس، خیزش گرد و خاک محلی و احتمال نفوذ گردوخاک فرامنطقه‌ای به استان دور از انتظار نخواد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر به طور غالب صاف همراه با وزش باد و در برخی نقاط همراه باد و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا غربی با سرعت ۱۲ تا ۴۴ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی شده است.

وی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل استان ۹۰ تا ۱۸۰ گاهی تا ۲۱۰ سانتیمتر و در برخی از ساعت‌ها ۱۲۰ تا ۲۴۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۳:۰۰، مد اول ساعت ۰۹:۰۰، جزر دوم ساعت ۱۵:۵۰ و مد دوم ساعت ۲۱:۴۰ خواهد بود.

مساعدی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرهای برازجان، اهرم، خورموج و جم به ترتیب با ۴۷، ۴۶، ۴۵ و ۴۴ درجه سانتیگراد بیشترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها