وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا جمعه ۲۴ شهریور ماه ۱۴٠۲ | کرمانشاهیان بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا جمعه ۲۴ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا جمعه ۲۴ شهریور ماه ۱۴٠۲ | کرمانشاهیان بخوانند
صفحه اقتصاد -

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به وزش باد نسبتا شدید و گرد و غبار از ساعات پایانی امشب (پنجشنبه) تا فردا بعد از ظهر (جمعه) هشدار رنگ زرد (گرد و غبار) صادر کرد.

«افشین یگانه مهر» افزود: از امشب تا بعد از ظهر فردا هوای مناطق غربی به خصوص شهرستان های مرزی قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شاهد گرد و غبار و کاهش دید و کیفیت هوا خواهند بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: بر اساس این اطلاعیه از ترددهای غیر ضروری در هوای غبار آلود و خودداری از فعالیت های شدید ورزشی و اجتناب از قرار گرفتن در فضای باز به ویژه برای بیماران قلبی ریوی و سالمندان توصیه می شود.

هشدارهای هواشناسی دارای سه سطح زرد، نارنجی و قرمز است، زمانی که سازمان هواشناسی هشدار زرد رنگ صادر می‌کند به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند، این هشدار برای آگاهی مردم صادر می‌شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده‌ای جوی که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد، داشته باشند و از سوی دیگر مسوولان نیز در جریان این هشدارها قرار می‌گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

گرد و غبار موجود در هوای منطقه به ویژه نواحی مرزی کشور نتیجه وزش باد شدید در بیابان‌های عراق است که پس از مدتی وارد آسمان شهرهای مرزی و موجب آلودگی هوای این مناطق و دیگر شهرهای کشور شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها