وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴٠۲ | کرمانشاهیان بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴٠۲ | کرمانشاهیان بخوانند
صفحه اقتصاد -

دمای هوا در استان کرمانشاه در طول یک هفته گذشته روند کاهشی پیدا کرده و این روند تا پایان هفته جاری در استان تداوم خواهد داشت.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه اظهار کرد: از هفته گذشته تا به امروز به طور متوسط سه درجه از گرمای هوای استان کاسته شده است که از پایان هفته جاری نیز از شدت دما به طور متوسط ۲ تا سه درجه دیگر کاسته خواهد شد.

سعید قاسمی روز یکشنبه افزود: بر اساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی، هوای استان همچنان تا اوایل هفته آینده صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: وزش باد نیز که تا روز پنجشنبه و طی ساعاتی از ظهر و بعدازظهر هر روز، بخصوص در نواحی شرقی و شمالی، قابل توجه خواهد بود؛ در برخی نقاط با گردوخاک محلی نیز همراه می گردد.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه یادآور شد: دمای هوا که تا روز پنج شنبه در غالب نقاط استان تغییرات چندانی نخواهد داشت؛ در روزهای جمعه و شنبه به طور نسبی مجددا کاهش می یابد.

قاسمی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته حمیل با ۱۱ درجه و خسروی با ۴۲ درجه بالای صفر به ترتیب خنکترین و گرمترین مناطق استان بودند.

وی ادامه داد: در همین مدت دمای هوای در کرمانشاه نیز بین ۱۴ و ۳۶ درجه بالای صفر در نوسان بود.

در حال حاضر در سطح استان ۱۲ ایستگاه سینوپتیک، یک ایستگاه فرودگاهی و جوبالا، ۱۲ ایستگاه خودکار، یک ایستگاه تحقیقات کشاورزی، ۹۲ ایستگاه باران سنجی، چهار ایستگاه اقلیم شناسی، یک ایستگاه رادار هواشناسی، ۱۶ ایستگاه تبخیر سنجی و ۱۰ تشعشع سنجی دیجیتال در حال فعالیت است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها