آخرین اخبار

وضعیت آب و هوا گیلان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ | گیلانی ها بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا گیلان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا گیلان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ | گیلانی ها بخوانند
صفحه اقتصاد -

هواشناسی گیلان با صدور هشدار سطح نارنجی پیش بینی کرد: سامانه بارشی فعلی در استان تقویت و بارش‌ها شدت می گیرد از این‌رو از شهروندان و گردشگران خواست تا از توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند.

کارشناس هواشناسی گیلان اظهار کرد: پیش از این برای روزهای پنجشنبه گذشته تا دوشنبه جاری هشدار سطح زرد بارش باران در گیلان صادر شده بود اما بر اساس نقشه های جدید هواشناسی از پیش از ظهر امروز یکشنبه تا دوشنبه هشدار سطح نارنجی مبنی بر تقویت بارش ها صادر شده است.

علاءالدین حسینی اظهار کرد: طی این مدت از فعالیت سامانه؛ آسمانی ابری توام با وزش باد در برخی مناطق شدید، بعضی ساعات بارندگی که در برخی نقاط رگبار شدید و موقتی خیلی شدید با رعد و برق پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه بالا آمدن آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر در این مدت دور از انتظار نیست از شهروندان و مسافران خواست تا از توقف و استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

کارشناس هواشناسی گیلان از کاهش سه تا پنج درجه‌ای دما طی این مدت خبر داد و افزود: شهرستان آستانه اشرفیه طی ۲۴ ساعت گذشته با ۳۲ درجه سلسیوس گرمترین و دیلمان با ۱۲ درجه خنک‌ترین شهرهای استان بودند.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته امام زاده اسحاق شفت با ۲۱.۴ و رضوانشهر با ۱۶.۸ میلیمتر بیشترین بارندگی را داشته اند، خاطر نشان کرد: دریا امروز و فردا با ارتفاع موج ۲ تا ۳ متر برای فعالیت‌های دریایی نامناسب می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها