وضعیت آب و هوا اصفهان فردا جمعه ۱۷ شهریور ماه ۱۴٠۲ اصفهانی ها بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا اصفهان فردا جمعه ۱۷ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا اصفهان فردا جمعه ۱۷ شهریور ماه ۱۴٠۲  اصفهانی ها بخوانند
صفحه اقتصاد -

 وضعیت کیفی هوای اصفهان در خیابان‌های فرشادی و ۲۵ آبان با ۱۲۲، احمدآباد و رهنان با ۱۳۵، بزرگراه خرازی با ۱۲۱، خیابان پروین ۱۲۵، بولوار کاوه با ۱۴۶، میرزا طاهر با ۱۴۷ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.‌

همچنین کیفیت هوا در ایستگاه میدان انقلاب با ۱۵۱ و خیابان زینبیه با ۱۷۴ AQI وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان گزارش شده است.

امروز شاخص هوا در ایستگاه پارک زمزم با ۸۸، دانشگاه صنعتی با ۸۹، رودکی با ۸۱، خیابان استانداری با ۵۷ و فیض با ۸۴ AQI در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

درحال حاضر کیفیت هوای شاهین شهر با ۷۶ و مبارکه با ۵۹ AQI در وضعیت قابل قبول و قهجاورستان با ۱۵۸ ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شد.

ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله سجزی، خمینی شهر، زرین‌شهر، نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

کارشناس اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی نشان می‌دهد وضعیت جوی این منطقه تا پایان هفته، پایدار است و دمای هوا تغییر محسوسی ندارد.

آسیه آقایی افزود: خور و چوپانان با ۴۳ درجه سانتی گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با کمینه ۹ درجه سانتی گراد خنک‌ترین مناطق استان اصفهان در شبانه روز گذشته بودند.

به گفته وی، در ۲۴ ساعت آینده بیشینه دمای هوای شهر اصفهان ۳۹ درجه و کمینه آن ۱۹ درجه است.

آقایی خاطرنشان کرد: در روزهای پایان هفته، دمای هوا در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت و از روز جمعه از پوشش ابر در سطح استان کاسته خواهد شد و در نیمه غربی آن گاهی وزش شدیدِ باد پیش بینی می‌شود.

این کارشناس هواشناسی تصریح کرد: در روز جمعه وزش باد در نیمه غربی استان نسبت به روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، شدتِ بیشتری دارد.

وی افزود: بر اساس آخرین نقشه های هواشناسی از امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه تا پایان هفته، وضعیت جوی در اکثر مناطق استان صاف تا کمی ابری و گاهی با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • علی

    سلام مسولین محترم لطفا طرح زوج فرد رااجرا
    کنید

صفحه اول روزنامه ها

قیمت لحظه‌ای سکه و طلا

قیمت لحظه‌ای ارزها