برگزاری تورهای بازدید از صنایع و بخش‌های اقتصادی منطقه آزاد اروند در راستای افزایش مشارکت مردمی

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری تورهای بازدید از صنایع و بخش‌های اقتصادی منطقه آزاد اروند در راستای افزایش مشارکت مردمی خبر داد.

برگزاری تورهای بازدید از صنایع و بخش‌های اقتصادی منطقه آزاد اروند در راستای افزایش مشارکت مردمی
صفحه اقتصاد -

«روح‌الله خزایی» معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای این سازمان، در حاشیه برگزاری رویداد تخصصی صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی آبادان، بیان کرد: راهبردی که در ابتدای سال جاری توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در راستای تحقق شعار سال تبین شد، مسئله توسعه مشارکت‌های مردمی پیرامون تورهای صنعتی بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، وی افزود: بر همین اساس، در حاشیه برگزاری رویداد تخصصی صدرا در منطقه آزاد اروند که برای آشنایی دانشجویان منطقه با حوزه صنعت است، با دانشگاه‌های منطقه توافق شد تا تورهای صنعتی به میزبانی منطقه آزاد اروند و از بخش‌های صنعتی و اقتصادی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر ایجاد شود تا آشنایی بیشتری بین حوزه صنعت و دانشگاه ایجاد شود.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: این رویداد می‌تواند گام نخست در راستای افزایش مشارکت‌های مردمی در حوزه اقتصاد باشد تا بر اساس آن بتوان بر منویات مقام معظم رهبری در خصوص فرامینی که در ابتدای سال به آن اشاره داشتند، جامه عمل پوشاند.

بر اساس این گزارش، منطقه آزاد اروند با دارا بودن یک سایت صنعتی مشتمل بر شهرک‌های صنعتی آبادان و خرمشهر، سالانه تولیدات چشمگیری در حوزه‌های مختلف صنعتی را به ثبت رسانده و به اقصی نقاط سرزمینی و فرای مرزهای کشور صادر می‌نماید.

بر همین اساس، نزدیکی صنعت و دانشگاه، ضمن فراگیر شدن حوزه تولید می‌تواند در مسیر ایجاد صنایع دانش‌بنیان مؤثر و کارگر باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان