تشدید بازدیدها از مراکز طبخ غذا در شهر قشم

رئیس کمیته بازرسی، نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: بازرسان کمیته‌های مختلف این ستاد تا پایان تعطیلات نوروزی با هدف حفظ سلامت مردم، روند بازدید از مراکز طبخ غذا را تشدید می‌کنند.

تشدید بازدیدها از مراکز طبخ غذا در شهر قشم
صفحه اقتصاد -

داریوش جهان‌بین با اعلام این مطلب، اظهار داشت: شب گذشته چند رستوران، سفره‌خانه، اغذیه فروشی و فست‌فود سطح شهر قشم توسط تیم بازرسان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با همراهی نماینده دادستان انقلاب و عمومی این شهرستان و نمایندگان شبکه بهداشت، گردشگری و اصناف مورد بازرسی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان‌ منطقه آزاد قشم، وی ادامه داد: یکی از مراکز مورد بازرسی (کبابی) به دلیل مشکلات بهداشتی با نظر نماینده شبکه بهداشت به حالت تعلیق درآمد.

به گفته رئیس کمیته بازرسی، نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، دادن ۴ اخطار کتبی، ۳ مورد اخطار شفاهی و ارائه دو تعهد کتبی از دیگر نتایج این بازدیدها بود که تا پایان تعطیلات نوروزی با شدت ادامه خواهد داشت.

جزیره قشم به عنوان بزرگترین‌ جزیره خلیج فارس یکی از مهمتربن‌ مقاصد گردشگری جنوب کشور محسوب می‌شود که همه ساله بیش از ۶ میلیون مسافر از نقاط مختلف ایران و شماری از کشورهای خارجی با هدف بازدید از ظرفیت‌های گردشگری آن، وارد این‌ جزیره زیبای جهانی می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان