با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور در قشم و افتتاح پروژه آسفالت ۱۰ روستا صورت گرفت؛

ریل‌گذاری توسعه متوازن در روستاهای قشم

با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پروژه آسفالت ۱۰

ریل‌گذاری توسعه متوازن در روستاهای قشم

با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پروژه آسفالت ۱۰ روستای جزیره قشم با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، این ۱۰ طرح آسفالت معابر روستایی جزیره قشم در مجموع به مساحت ۸۲ هزار و ۹۰۰ مترمربع و با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال انجام شد.
در این مراسم آسفالت معابر روستاهای زیرانگ، توریان، پی پشت، تنبان، دوربنی، دولاب، تم گس، سلخ، ملکی و باسعیدو به بهره برداری رسید.
براساس این گزارش، عملیات آسفالت معابر روستایی این ۱۰ روستا در قالب اجرای تفاهم نامه میان سازمان منطقه آزاد قشم و اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان برای انجام آسفالت معابر روستایی در ۴۰ روستای جزیره قشم می باشد.
دوم خردادماه سال جاری بود که تفاهم نامه همکاری این سازمان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آسفالت معابر و راه های طرح هادی در بیش از ۴۰ روستای جزیره قشم با حضور افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و شهریار نوری زاده، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به امضا رسید.
بنابراین گزارش، امروز پنجشنبه سی و یکم شهریور ماه با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد در جزیره قشم ۱۳ طرح عمرانی گردشگری و صنعتی با اعتباری بیش از ۱۵۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان