لزوم هم‌افزایی برای بهبود ارائه خدمات در بنادر قشم

در نشست افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و حسین عباس نژاد، مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه

لزوم هم‌افزایی برای بهبود ارائه خدمات در بنادر قشم

در نشست افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و حسین عباس نژاد، مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه بندر شهید رجایی، بر لزوم هم‌افزایی و گسترش همکاری‌ها باهدف بهبود ارائه خدمات در بنادر قشم تأکید شد.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی اظهار داشت: سواحل و بنادر مختلف موجود در جزیره قشم ظرفیت بی‌نظیری برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در منطقه است.

وی با اشاره به افزایش ۶۰ درصدی حضور گردشگر در جزیره قشم نسبت به سال گذشته، ادامه داد: با افزایش حضور گردشگران در فصول گردشگرپذیر جزیره قشم، ارائه خدمات بهتر به هم‌وطنان یک ضرورت است که با همراهی و هم‌افزایی تمامی دستگاه‌ها عملی می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: با پایان عملیات لایروبی حوضچه بندر بهمن و توسعه و بهسازی بنادر پهل و لافت در آینده نزدیک، شاهد افزایش کیفیت خدمات‌دهی به گردشگران و فعالان اقتصادی در جزیره قشم خواهیم بود.

به گفته فتح الهی؛ سازمان منطقه آزاد قشم از حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی جهت توسعه فعالیت‌ها و خدمات بنادر تجاری، گردشگری و مسافری در نقاط مختلف جزیره استقبال می‌کند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تعامل و همکاری بخش‌های مختلف به‌ویژه سازمان بنادر و دریانوردی و کاهش برخی هزینه‌ها مربوط به خدمات دریایی، بانکرینگ سلخ تا پیش از پایان سال فعالیت خود را آغاز نماید.

حسین عباس نژاد، مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان نیز در این جلسه گفت: خوشبختانه با همکاری خوب شکل گرفته و افزایش تعداد شناورهای مسافری، در حال حاضر بیش از ۴۸۰۰ صندلی شناور مشغول ارائه خدمات به گردشگران هستند و موفق به جلب رضایت نسبی آن‌ها شده‌اند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات صورت گرفته جهت نوسازی و توسعه ناوگان حمل‌ونقل مسافری دریایی، افزود: فعالیت‌های موردنظر برای توسعه بندر شهید حقانی بندرعباس برای خدمات‌رسانی به گردشگران آغازشده و امیدوار هستیم در آینده نزدیک برخی مذاکرات درباره توسعه فنی بندر شهید ذاکری در قشم نیز به نتیجه برسد.

مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ادامه داد: با افزایش سطح هماهنگی و همکاری، می‌توان شرایطی را برای استفاده از مزیت‌های قانونی مناطق آزاد فراهم کرد و امیدواریم این مهم در آینده نزدیک طی یک تفاهم‌نامه اجرایی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان