از جنجال همستر کوچک خوش‌لباس تا ماجرای این بازی کریپوتویی و نحوه کار با آن برای پولدار شدن

در این مطلب بخوانید از همستر کوچک و اینکه که چطور میلیون‌ها نفر پای یک ربات تلگرامی نشستند تا پولدار شوند.

از جنجال همستر کوچک خوش‌لباس تا ماجرای این بازی کریپوتویی و نحوه کار با آن برای پولدار شدن
صفحه اقتصاد -

اگر این‌روزها پیام آدم‌هایی که بار آخر سال‌ها قبل به یاد شما افتاده بودند را روی تلگرام خود دیدید، تعجب نکنید.

موفقیت بازی مشابهی که چند ماه قبل با نام نات‌کوین از سوی تلگرام عرضه شد، دری تازه به روی طرفداران رمزارزها باز کرد.

در ابتدا هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد از رباتی تلگرامی که شما را دعوت می‌کرد تا مدام روی آن ضربه بزنید، پولی در بیاید. بازی همستر کامبت که روی بستر تلگرام عرضه شده، به کاربران اجازه می‌دهد فقط با ضربه‌زدن روی نمایشگر دستگاه خود، سکه‌ مجازی کسب کنند.

کسانی‌که دل به بازی همستر بسته‌اند، معتقدند در صورت لیست‌شدن پروژه در صرافی‌ها، قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب بدانند، تعیین شده و در آن‌صورت، امکان فروش سکه‌ها و تبدیل آن‌ها به پول واقعی فراهم خواهد شد.

از آنجایی که این اتفاق یکبار برای نات‌کوین افتاده، رمزارز دوستان، این بار با اعتماد بیشتر و سرعت بالاتری به ضربه‌زدن روی نمایشگر موبایل خود ادامه می‌دهند.

توسعه‌دهندگان این بازی، ‌طبق برخی اخباری که از طریق کانال‌های تلگرامی دست‌به‌دست می‌شود، اعلام کرده‌اند تا پایان ماه میلادی، توکن این پروژه بر بستر بلاک چین TON ایجاد خواهد شد.

همستر چطور کار می‌کند؟

برای شروع بازی همستر کامبت و جمع‌آوری سکه‌های مجازی، ابتدا باید ربات تلگرامی پروژه را اجرا کنید. برای انجام این کار، به حساب کاربری تلگرام و همچنین لینک ربات نیاز دارید.

از اینجا به‌بعد شما برای اینکه میلیون‌ها سکه جمع کنید به سه عامل مهم نیاز دارید، اولین عامل، وقت زیاد و دومین گزینه روابط دوستانه و خانوادگی فراوان و در نهایت، توصیه دیگران است.

یعنی شما در طول روز باید آنقدر وقت داشته باشید که حداقل هر ۳ ساعت یکبار، دقایقی را به همستر بی‌نوایی که انتظارتان را می‌کشد سر بزنید، همچنین باید آنقدر دوست و آشنا داشته باشید که بتوانید لینک ربات را برایشان بفرستید تا سکه بیشتری بگیریدو در نهایت باید آنقدر حرف‌گوش‌کن و کمی ریسک‌پذیر باشید که توصیه افراد باتجربه‌تر را برای بالابردن بهره‌وری همسترتان گوش داده و به کار ببندید.

واقعیت این است که در بین همین دوستان ایرانی که به همسترکامبت روی‌آورده‌اند، بسیاری از افراد، میلیون‌ها سکه دارند و ساعتی، به تعداد سکه‌هایشان اضافه می‌شود.

رویای پول درآوردن بدون دردسر، همیشه جذاب بوده و تلگرام با عرضه‌کردن همسترکامبت و ۳ گزینه مشابه دیگر که عملکرد یکسانی دارند، روی همین رویا سوار شده است با لیست‌شدن نات‌کوین، توصیه به اینکه به تلگرام و بازار جدید رمزارزها، بی‌اعتنا باشید و خودتان را در دردسر نیندازید، کار نمی‌کند.

با همه این‌ها، ضرب‌المثل پنیر مجانی در تله موش است را فراموش نکنید و آن را در گوشه ذهن خود داشته باشید.

همین حالا کاربرانی که چند روزی است، وقت گذاشته‌اند میلیون‌ها سکه در جیب خود دارند و احتمالا در صورت لیست‌شدن توکن همسترکامبت، قرار نیست شما یک شبه به یک میلیاردر تبدیل شوید.

حتی احتمال اینکه پولی قابل‌توجه به دستتان برسد هم آنقدر بالا نیست. کسی نمی‌داند آینده رمزارز نات‌کوین که فعلا در بازار ارز دیجیتال خوش‌شانسی آورده، چه باشد و ممکن است همستر هرگز تا همین اندازه هم خوش‌شانسی نیاورد.

منبع: هفت صبح
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد