ساناز ارجمند زن جوان شهاب حسینی کیست؟ ۱۷ سال اختلاف سنی شهاب حسینی و زنش | عکس

صفحه اقتصاد- در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه ساناز ارجمند زن جوان شهاب حسینی کیست؟ پرداخته شده است.

ساناز ارجمند زن جوان شهاب حسینی کیست؟ ۱۷ سال اختلاف سنی شهاب حسینی و زنش | عکس

صفحه اقتصاد - در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه ساناز ارجمند زن جوان شهاب حسینی کیست؟ پرداخته شده است.
شهاب حسینی قطع به یقین یکی از چهره های به شدت جذاب ایرانیه که تو یه تایمی سوپراستار هم محسوب میشد! شهاب حسینی تازگیا تو سریال نمایش خانگی "پوست شیر" ایفای نقش داشت که خب باز هم مثل همیشه نشون داد چقدر توانایی داره و اگر هم موردی در رابطه با سربال ضعیف عمل کرده، به دلیل نویسندگی نه چندان جالبی بود که اخراش دیده شد؛ نه بازیگری شهاب حسینی و امثالهم! شهاب حسینی یه هزار سالی هست که تو این عرصه شگفت انگیز فعالیت داره و کارش رو از تلویزیون شروع کرد و شهابه سینما ایران.

شهاب حسینی از دهه پنجاهی های این عرصه شگفت انگیز می باشد که دقیقا 50 سالشه و همچون یک بازیگر 25 ساله طرفدار داره! اما از این ها که بگذرین و برسیم به خود شهاب خان و لایف استایل خصوصیش باید بگیم که شهاب خان این روزا همراه با همسر فعال و جوان خود حسابی زندگیش بر وفق مراده و برخلاف خیلیا که تا زن میگیرن میرن تو حاشیه و دیده شدن های عجیب، اما شهاب حسینی و همسر جدیدش خانوم ساناز سعیدی اصلا و ابدا اینچنین نیستند و حتی خانوم خانوماش از خود شهاب حسینی هم آروم تره! خیلی از کاربران بر این نظرند که ساناز بانو دختری با وقاره که شاید هرکی دیگه جاش بود تا حالا سر و صدای زیادی میکرد اما این چهره جذاب تا به حال تو هیچ حاشیه ای دیده نشده که هیچ، حتی تصاویر زیادی هم از خود در فضای مجازی منتشر نکرده تا مبادا جنجالی پیش بیاد.

اما نکته ای که تازگیا مورد توجه کاربران قرار گرفت عکس پروفایل ساناز سعیدی بود که خیلی خارجی طور گرفته شده و با توجه به اینکه خانوم خانوما چنین تصاویری از خودشون به طور واضح منتشر نمیکنن این عکس بولد شد.

Untitled

وقتی میون این همه عملی پروتزی شهاب حسینی ساناز ساده رو میخواد!

همونطور که در بیو هم مشخصه ساناز ارجمند خودش یه عکاس حرفه ای هستش که تو پیجشم بیشتر از کاراش عکس گذاشته و کمتر از خودش. خانوم خانوما که قبلتر در جوار آقای شهاب حسینی کار نمیکرد حالا همسرشون نیز هست و با توجه به اینکه تصاویری از وی در فضای مجازی وجود داره، کمی تا قسمتی میشه فهمید که شهاب خان از چیه ساناز بانو خوششون اومده!

تو روزایی که خانوما تو هررر شغلی شدن عملی پروتزی با هزار فرقه چیتان پیتان و آرایش، قطعا اگه یک آقا ساده پسند باشه خیلی سخت میتونه دختر مورد نظرش رو پیدا کنه. شهاب حسینی یه نچرال پسنده که از همسر قبلیش یعنی خانوم پریچهر قنبری هم مشخصه تا به چه اندازه طبیعی دوست داره! همین شد که پس از طلاق علنی این زوج، شهاب حسینی مدتی بعد از ساناز سعیدی رونمایی کرد و حالا این زوج در رابطه با فاصله سنیشون سوژه هستند!

Untitled (2)

فاصله سنی پر حاشیه شهاب حسینی با خانوم جدید!

البته که قطعا زندگی شخصی و انتخاب فرد به کسی مربوط نیست اما خب وقتی شهرت و درآمد یک بازیگر به شدت شیرینه، از طرفی هم نکات منفی داره که اون نکات زیر ذره بیت رفتن زندگیاشونه! شاید اگه یک آقا و خانوم تو زندگی عادی چنین تصمیمی رو بگیرن کم مورد توجه قرار بگیرن اما در میون سلبریتی ها به شدت با واکنش های عجیبی روبرو خواهند شد!

هنوز اطلاعات خیلی زیاد و دقیقی از ساناز ارجمند در دسترس نیست اما این زوج جذاب 17 سال با هم فاصله سنی دارند که خب از نظر برخی مثل پدر دختر میمونن و از نظر برخی دیگر مهم تفاهمه!!

TMwNDgzYzM2M

ساناز ارجمند زن شهاب حسینی کیست؟

روز دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ مراسم اکران عمومی فیلم سینمایی شین برگزار شد که حضور شهاب حسینی در کنار یک خانم جوان به نام ساناز ارجمند باعث شد که حواشی زیادی برای این دو چهره به وجود بیاید و گفته شود که شهاب حسینی با ساناز و ارجمند که ۱۷ سال اختلاف سنی دارد ازدواج کرده است.

ساناز ارجمند سال 1369 در شهر مشهد به دنیا آمده و در چند سال اخیر به تهران نقل مکان کرده و در پروژه های عکاسی مدلینگ و آتلیه ها فعالیت می کرد. ساناز خانوم از کارکنان کمپانی سون اسکای است. این شرکت متعلق به شهاب حسینی می باشد. شروع آشنایی این زوج در برنامه هم رفیق بوده و ساناز ارجمند در این برنامه به عنوان عکاس فعالیت داشته است.

unknown_74417788_910325756054163_5955543278385408726_n

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها