پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳

در این مطلب از صفحه اقتصاد پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ از نظرتان می گذرد.

پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

 قیمت طلا امروز یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳، همزمان با تعطیلی بازار جهانی و همراه با افزایش قیمت دلار و نزدیک شدن آن به کانال دوم کریدور ششم، در روند صعودی بازگشایی شد. شایان ذکر است، قیمت اونس جهانی طلا امروز، بدون تغییر، با رقم ۲۳۲۶ دلار به ثبت رسیده است.

 

قیمت نقره افزایش یافت

قیمت اونس جهانی نقره امروز بدون تغییر، روی رقم ۲۹ دلار و ۱۴ سنت قرار گرفته است؛ همچنین گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخل با ۳۴۰ تومان افزایش، گرمی ۵۷ هزار و ۲۳۰ تومان به فروش رسید.

سکه بهار آزادی پیشتاز در رشد قیمت

بازار طلا و سکه برخلاف دیروز با رشد قیمت روبه‌رو شد و قیمت سکه امامی، با افزایش ۵۷۳ هزار تومانی، به کانال بالاتر صعود کرد و با رقم ۴۳ میلیون و پنج هزار تومان به ثبت رسید؛ سکه بهار آزادی نیز با ۸۲۰ هزار تومان افزایش، به کانال ۳۹ میلیونی صعود کرد و روی رقم ۳۹ میلیون و ۱۵ هزار تومان قرار گرفت.

همچنین قیمت نیم سکه و ربع سکه با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی، به ترتیب با رقم‌‌های ۲۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و ۱۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان ثبت شد و سکه گرمی نیز با ۱۰۰ هزار تومان افزایش، با رقم هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

مثقال طلا به کانال ۱۵ میلیونی رسید

 

قیمت طلا امروز نسبت به روز گذشته روند افزایشی پیدا کرده است. هر مثقال طلا با ۶۹ هزار تومان افزایش، روی رقم ۱۵ میلیون و ۲۸۶ هزار تومان قرار گرفته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار، با ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش، با رقم سه میلیون و ۵۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش می‌رسد. قیمت طلای دست دوم نیز با ۱۵ هزار و ۲۶۲ تومان افزایش، با رقم سه میلیون ۴۸۰ هزار و ۸۲۳ تومان به ثبت رسیده است.

حباب سکه امروز در تمامی قطعات افزایشی است؛ حباب سکه امامی ۳۸۱ هزار تومان، بهار آزادی ۶۲۶ هزار تومان، نیم سکه ۲۳۰ هزار تومان، ربع سکه ۲۶۵ هزار تومان و حباب سکه گرمی نیز ۹۳ هزار تومان افزایش یافت.

قیمت طلا دست دوم امروز یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳، با نرخ سه میلیون و ۵۰۱ هزار و ۵۵۱ تومان معامله شد. شایان ذکر است قیمت طلا دست دوم تا لحظه تنظیم این گزارش در بیشترین مقدار با قیمت سه میلیون و ۵۲۰ هزار و ۹۱۳ تومان و در کمترین مقدار با قیمت سه میلیون و 436 هزار و 26 تومان ثبت و معامله شده است. 

پیش بینی قیمت طلا و سکه

روند بازار ارز در حالی که منتظر تعیین تکلیف انتخابات ریاست‌جمهوری است در محدوده‌ای مشخص فریز شده و بازار طلا نیز به تبعیت از آن نوسان قیمتی چندانی ندارد.

معاملات بازار فلز زرد در ابتدای هفته جاری با تحرکات قیمت دلار همراه شد و در امروز نیز چشم به بازار ارز دوخته است. اینکه کدام کاندیدا در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری پیروز میدان می‌شود بر روند بازارهای مالی در کوتاه‌مدت اثرگذار است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد