با حضور شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان؛

آغاز به کار نمایشگاه ایران اکسپو ۱۴۰۳

ششمین نمایشگاه ایران اکسپو 1403 در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با حضور رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و‌ جمعی دیگر از مسئولان کشوری، آغاز به کار کرد.

آغاز به کار نمایشگاه ایران اکسپو 1403
صفحه اقتصاد -

در این نمایشگاه شرکت‌ها و بازرگانان از کشورهای مختلف دنیا، حضور داشته و اقدام به مذاکره و بررسی تعاملات تجاری با بزرگ‌ترین نشان‌های صنعتی ایران در حوزه‌های مختلف خواهند کرد.

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در این رویداد حضوری پررنگ بهم رسانده و آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های مختلف خود را در معرض علاقمندان  قرار داده است.

گفتنی‌‌است در حاشیه روز اول این نمایشگاه و‌ نشست‌های جانبی، دکتر مهدی عبوری مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر و سیدابوتراب فاضل مدیرعامل هلدینگ صنعت معدن غدیر میزبان هیئت‌های عالی رتبه دولتی از کشور نیجریه، تانزانیا و اوگاندا بودند.

همچنین دکتر احمد صادقیان مدیر عامل شرکت فغدیر نیز با حضور خود در غرفه ضمن بازدید از نمایشگاه با مراجعین دیدار و گفت‌وگو کرد.

نمایشگاه ایران اکسپو تا تاریخ 12 اردیبهشت در در محل دائمی نمایشگاهای بین‌الملی تهران برپاست که این شرکت  در سالن شماره 6 غرفه 608 در کنار مجموعه وکغدیر‌ به ارایه آخرین دستاوردهای خود می‌پردازد. روابط عمومی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان