با تلاش اکیپ امداد و نجات مجتمع مس سونگون ؛

نجات ۶ فرد گرفتار در برف و کولاک ورزقان

مدیر امور HSE مجتمع مس سونگون از نجات افراد گرفتار شده در مسیر برفی روستای اوزی توسط اکیپ امداد و نجات مس سونگون خبر داد.

نجات ۶ فرد گرفتار در برف و کولاک ورزقان
صفحه اقتصاد -

مهندس فرنود علیلو در تشریح این عملیات گفت: عصر روز دوشنبه ۶ فروردین حوالی ساعت ۱۸ گزارشی مبنی بر مفقودی چند نفر در مسیر روستای کوهستانی و جنگلی اوزی ورزقان دریافت شد که بلافاصله با دستور اکید مدیریت محترم مجتمع، اکیپ امداد و نجات مجتمع مس سونگون، متشکل از عوامل راهداری، اورژانس و آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: تیم امداد و نجات مجتمع مس سونگون با ۴ ساعت پیاده روی و جدال با برف و کولاک در منطقه صعب العبور روستای اوزی، افراد مفقود شده که تعداد آنها ۶ نفر بود را از مرگ حتمی نجات داده و با رعایت اصول امدادی، به واحد HSE مجتمع مس سونگون منتقل و پس از ارائه خدمات اورژانسی، هماهنگی های لازم جهت انتقال آنها به شهر ورزقان را انجام دادند.

قابل ذکر است عوامل روابط عمومی و نظارت بر خدمات اجتماعی مس سونگون از روز یکشنبه ۵ فروردین با شروع بارش برف در منطقه، با ۱۳ دستگاه ماشین‌ برفروب و نمک پاش و ۷ نفر نیروی خدماتی در دو گروه راهداری بصورت شبانه روزی در حال تلاش برای بازگشایی مسیرهای داخلی و منتهی به مجتمع، روستای اطراف معدن و مسیر بزرگراه خواجه - ورزقان هستند تا لحظه ای این مسیرها مسدود نشود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان